Політика

Рокіровка депутатів між бюджетною та гуманітарною комісіями Житомирської міської ради

10 грудня 2018, 17:03

Депутати Житомирської міської ради Олександр Ракович (Радикальна партії Ляшка) та Володимир Шуст (Опозиційний блок) вирішили перейти з бюджетної комісії в гуманітарну, а Ірина Ярмоленко (Радикальна партія Ляшка) – з гуманітарної в бюджетну.

Проект рішення сесії про внесення змін до складу постійних комісії на підставі заяв депутатів 10 грудня оприлюднений на сайті міськради.

«Виключити зі складу постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій Раковича Олександра Івановича та зарахувати його членом постійної комісії із соціально-гуманітарних питань. Виключити зі складу постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій Шуста Володимира Петровича та зарахувати його членом постійної комісії із соціально-гуманітарних питань. Виключити зі складу постійної комісії із соціально-гуманітарних питань Ярмоленко Ірину Василівну та зарахувати її членом постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій», - зазначається у проекті рішення.

Нагадаємо, бюджетна та земельна комісії, які очолюють представники Блоку Петра Порошенка, є найбільшими за кількістю депутатів – 14 та 13, відповідно. В гуманітарній комісії, де головує керівник фракції Опозиційного блоку, зараз всього чотири депутати. В регламентній комісії зараз три депутати, а на початку 2018 року її взагалі хотіли ліквідувати, бо там залишилося лише двоє членів.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 14 грудня 2015 року депутат від Радикальної партії Ірина Ярмоленко відмовилася очолювати регламентну комісію міської ради через те, що у назву додали слова про антикорупційну діяльність. Після чого керівник обласного осередку РПЛ Ілля Смичок написав, що вона зрадила виборців.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада комісія Ракович Шуст Ярмоленко  
Матеріали по темі