Влада

Комісія, яка розбиралася у смерті немовляти в житомирській лікарні, рекомендувала перевірити лікаря на відповідність посаді

12 грудня 2018, 16:39

До погіршення стану здоров’я 6-місячної дитини, серце якої зупинилося місяць тому в реанімаційному відділенні Центральної міської дитячої лікарні м. Житомира, могли призвести помилки лікаря на догоспіталізаційному етапі.

Про це 12 грудня Житомир.info розповів заступник начальника управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації Віктор Лучків, який очолив клініко-експертну комісію, що розслідувала причини смерті хлопчика.

«Клініко-експертна комісія провела експертизу медичної документації та зробила певні висновки. Дійсно, є деякі проблемні моменти. Однак інформацію розголошувати ми не можемо, оскільки вона стосується кримінального провадження. Висновок комісії з усіма необхідними підписами повністю наданий до головного управління Національної поліції в Житомирській області. Також копію рішення клініко-експертної комісії надано департаменту охорони здоров’я Житомирської міської ради. Довідку направили і мамі та бабусі померлої дитини. Можу лише зазначити, що основна проблема, яка могла призвести до ускладнень, виникла на догоспіталізаційному етапі. Так, комісією було винесено рекомендації щодо перевірки відповідності одного з лікарів займаній посаді. Також рекомендували відправити на позачергову атестацію та курси підвищення кваліфікації інших лікарів, котрі брали участь у процесі лікування немовляти», – поінформував Віктор Лучків.

Речник прес-служби ГУНП в Житомирській області Алла Ващенко у коментарі Житомир.info зазначила, що висновок клініко-експертної комісії буде долучений до матеріалів справи.

«Цей висновок разом з іншою вилученою документацією буде направлено на експертне дослідження. Кримінальне проводження розпочате та проводяться необхідні слідчі дії, але говорити про конкретні результати ще дуже зарано», – зазначила Алла Ващенко.

Мама померлої дитини Тетяна каже, що висновків від клініко-експертної комісії поки що не отримувала.

«Ми ще жодних висновків не отримали. Можливо, нам їх поштою відправили. Напевно, треба буде їх надати до прокуратури, куди ще з самого початку ми подали заяву. Там казали, що будуть розбиратися», – каже Тетяна.

Нагадаємо, 27 листопада в управлінні охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації відбулося перше засідання клініко-експертної комісії, яка була створена для розслідування обставин смерті 6-місячного хлопчика у Центральній міській дитячій лікарні 11 листопада. Однак тоді комісія не прийняла жодного рішення та не встановила точної причини смерті немовляти.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2019 року в житомирській лікарні помер піврічний хлопчик. У смерті дитини батьки звинувачують лікарів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: комісія Лучків клініко-експертна комісія смерть  
Матеріали по темі