Місто

Головний архітектор Житомира показав, який вигляд може мати колишній ресторан «Смоленськ» після реконструкції

6 січня 2019, 13:52

6 січня головний архітектор Житомира Юрій Безбородов на своїй сторінці у Facebook опублікував фото дизайн-проекту об’єкта громадського призначення, під який нині реконструюється колишній ресторан «Смоленськ».

«Наразі ще один варіант (а лише я бачив їх три різних) того вигляду, що враховував би існуюче оточення та нейтрально вписувався би в доволі камерне історичне середовище на перехресті Лятошинського та Михайлівської», – йдеться у дописі Юрія Безбородова.

Нагадаємо, у лютому 2018 року Юрій Кошубський, один із забудовників, що працює над реконструкцією колишнього ресторану «Смоленськ», пояснив, чому виникла необхідність розширити фасад приміщення, а отже і видалення з території забудови метрових ялинок, туй та сосен, адже міськвиконком не давав на дозвіл на зрізання дерев. Але згодом виконавчий комітет Житомирської міської ради таки дозволив зрізати 11 дерев, які заважали реконструкції. Замість 11 видалених дерев забудовник обіцяв висадити удвічі більше нових.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкцію колишнього житомирського ресторану «Смоленськ» планували завершити до кінця 2018 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Безбородов Смоленськ реконструкція проект дизайн  
Матеріали по темі