Суспільство

Вже восьма громада в Житомирській області провела збори та вирішила перейти до ПЦУ

28 січня 2019, 15:53

Восьма релігійна громада в Житомирській області прийняла рішення про перехід із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України.

Про це повідомила Любарська райдержадміністрація, - 28 січня пише прес-служба Житомирської ОДА.

«Збори жителі с. Малий Браталів Любарського району провели 27 січня у місцевому будинку культури. За інформацією РДА, це вже друга громада у районі, жителі якої провели збори та прийняли рішення про перехід до Православної церкви України. Після голосування понад 200 прихожан Свято-Михайлівської церкви підписали відповідний протокол», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 січня 2019 року прихожани церкви у с. Давидівка Хорошівського району зібрались на збори, під час яких більшістю голосів прийняли рішення про перехід із УПЦ Московського Патріархату до єдиної ПЦУ

Як повідомляв Житомир.info, 11 січня 2019 року громада Свято-Миколаївського храму села Ворсівка Малинського району Житомирської області прийняла рішення про перехід з Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України. 16 січня 2019 року голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав розпорядження «Про реєстрацію Статуту релігійної організації у новій редакції», яким затвердив статут громади села Ворсівки Малинського району, яка вийшла з УПЦ МП і приєдналася до Православної Церкви України. 19 січня в місті Андрушівка, селах Кишин Олевського району та Павлівка Пулинського району громади на зборах прийняли рішення перейти до ПЦУ. 22 січня у с. Демківці Любарського району та с. Княжин Чуднівського району містяни вирішили перейти із УПЦ Московського патріархату до єдиної Православної церкви України. 23 січня 2019 Житомирська єпархія Української православної церкви Московського патріархату заявила, що повідомлення ОДА про перехід релігійних громад сіл, Демківці, Княжин та Павлівка Житомирської області до Православної церкви України не відповідає дійсності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Любарський район громада збори ПЦУ  
Матеріали по темі