Влада

Минулого року в Житомирській області не використали 75 млн грн субвенції на ремонт доріг

4 лютого 2019, 12:36

У ході підготовки до позачергової 22-ї сесії Житомирської обласної ради 4 лютого депутати працювали у постійній комісії з питань бюджету та комунальної власності.

Про це повідомляє прес-служба облради.

«Під час засідання постійна комісія розглянула понад 30 питань порядку денного. Депутати погодили зміни до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в Житомирській області на 2019-2021 роки. Зокрема, з минулого року залишились невикористаними кошти субвенції у сумі 75 млн грн, які вносяться в план фінансування на 2019 рік і загальний обсяг програми на цей рік становить 850 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Також депутати погодили зміни до обласного бюджету на 2019 рік. Змінами передбачено спрямування 81,8 млн грн субвенції на будівництво лікарських амбулаторій, 75 млн грн субвенції – на ремонт доріг. Також є залишок коштів від перевиконання митних платежів – 66 млн грн, які теж будуть спрямовані на ремонт і утримання доріг. Крім цього, відповідно до постанови ЦВК з державного бюджету надійшли кошти на проведення повторних виборів до Райгородоцької ОТГ – 68, 8 тис. грн.

«З-поміж іншого профільна комісія опрацювала питання комунальної власності, серед яких встановлення орендної плати громадським організаціям, погодження штатної чисельності комунальних закладів, а також підтримала створення комунального закладу позашкільної освіти «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві «Старт» тощо», - інформує облрада.

Як повідомляв Житомир.info, Кабінет міністрів 10 жовтня 2018 року внесенні змін у виділення коштів на ремонт доріг: Житомирській області зменшили фінансування з держбюджету на 61 млн 415 тис. грн, хоча на сесії обласної ради 12 вересня 2018 року депутати ухвалили звернення до Кабінету міністрів, в якому просили спрямувати кошти при їх перерозподілі на виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на інші ділянки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада комісія дорога бюджет  
Матеріали по темі