Місто

У Житомирі представники «Електровимірювача» звернулися до поліції через зрізані газові труби

1 березня 2019, 14:37

Першого березня поблизу Житомирського обласного медичного центру здоров'я і спортивної медицини на вулиці Грушевського, 7 представники товариства «Олді-Житомир» зрізали газові труби на ділянці, яку викупили у колишнього заводу «Електровимірювач». Керівництво заводу стверджує, що такі дії є незаконними і ніяких дозвільних документів на це вони не мали. Крім цього додають: товариство «Олді-Житомир» продовжує знову руйнувати будівлю, яка належить колишньому заводу.

На місце події прибула поліція та газова служба, однак їх на територію не пустили.


«Товариство «Олді-Житомир», товариство «Рембуд Експрес», який, наскільки я розумію, є генпідрядником, за вказівкою «Олді-Житомир», продовжує знову руйнувати будівлю, яка належить «Електровимірювачу». По цьому факту було вже порушено кримінальне провадження ще взимку, перед Новим роком. На даний момент також на розгляді в суді справа за позовом самого ж «Олді», а на 13 березня призначене засідання. Вони чомусь вирішили не чекати і почали знову руйнувати та зрізали газові труби, без документів, без будь-яких санкцій, без будь-чого. Не пускають представників поліції на територію, ворота забарикадовані. Газовики кажуть, що їм потрібно попасти на територію, однак їх так само не пропускають. Ми викликали службу надзвичайних ситуацій, під час того як зрізалися газові труби, іскри летять, в трубах незрозуміло, чи газ є, чи його немає. Нікого на територію не пускають. Щойно тут був представник «Олді», але він поїхав. Нічого не сказав», - розповідає заступник генерального директора ПрАТ «Електровимірювач» Микола Солімчук.

Представники ПрАТ «Електровимірювач» написали заяву до поліції.

«Написали заяву до поліції по факту того, що пошкоджена будівля та газові труби. Представники поліції говорять, що ніяких дій без рішення суду вчинятися не будуть», - каже Микола Солімчук.

Нагадаємо, 15 лютого 2019 року на вулиці Перемоги, 10 у Житомирі проводили демонтаж будівлі – одного з корпусів колишнього заводу «Електровимірювач».

Як повідомляв Житомир.info, восени 2018 року товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛДІ-Житомир» купило частину приміщень колишнього заводу «Електровимірювач». А вже 14 листопада виник перший конфлікт з новими власниками, які хотіли зробити проїзд до своєї території: працівники ПрАТ «Електровимірювач» протестували проти встановлення паркана, нарікаючи, що через «ОЛДІ» у них виникають проблеми з електрикою. Ввечері 22 грудня знову стався конфлікт, коли техніка почала руйнувати металевий ангар, який знаходився на спірній земельній ділянці. Працівники поліції, які приїхали на виклик, припинили роботу техніки, а відповідні відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 356 ККУ «Самоправство».

З січня 2019 року Господарський суд Житомирської області розглядає позов ТОВ «ОЛДІ-Житомир» до ПрАТ «Електровимірювач» з вимогою усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою шляхом знесення будівель і споруд. Ухвалою від 12 лютого 2019 року на 13 березня призначене підготовче засідання у цій справі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: "Електровимірювач" ОЛДІ демонтаж будівля газова труба  
Матеріали по темі