Політика

​До приміщення житомирської ОВК викликали поліцію через погрози екс-депутата міської ради

20 березня 2019, 11:21

У вівторок, 19 березня, у приміщенні окружної виборчої комісії округу № 62 (Житомир), яке знаходиться на 1 поверсі Житомирської міської ради, відбулася суперечка між головою ОВК Сергієм Ченчевим та екс-депутатом міської ради від ВО «Батьківщина» Олегом Гораєм.

Як стало відомо Житомир.info, до приміщення ОВК викликали поліцію.

У прес-службі управління патрульної поліції Житомирської області факт виклику підтвердили.

«19 березня о 17.09 на лінію «102» надійшов виклик від чоловіка, що за адресою майдан Корольова, 4/2 у Житомирі, в кабінеті 120 міської ради йому погрожував невідомий, який поводився агресивно. Заявник – голова виборчої комісії по 62 округу. На місці виклику особи, яка погрожувала заявнику, не виявилося. Заявника доставлено до відділу поліції для написання заяви та відібрання пояснень», - розповіла Житомир.info т.в.о. старшого інспектора прес-служби управління патрульної поліції Житомирської області Тетяна Носадчук.

У коментарі Житомир.info голова окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 62 (Житомир) Сергій Ченчевий повідомив, що причиною інциденту вважає свою підприємницьку діяльність.

«Це пов’язано з моєю діяльністю. У мене маленький бізнес, і ті люди, які проти мене, зараз тиснуть на мене. Суто пов’язано з моєю професійною діяльністю, але не виключено, і це моя суб’єктивна думка, що це може бути тиск і на політичну діяльність, а також на ту діяльність, яку я зараз виконую як голова окружної виборчої комісії. Так, це був пан Горай», - сказав Сергій Ченчевий.

Сергій Ченчевий

На порталі Ring знаходимо дані про компанії та ГО, до яких причетний нинішній голова ОВК. Так, Ченчевий Сергій Юрійович – серед засновників житлово-будівельного кооперативу «УКРОП», основний напрямок діяльності якого - комплексне обслуговування об'єктів. Голова цього ЖБК - голова громадської організації «Бойове братерство ветеранів АТО», а також благодійного фонду «Бойове братерство кіборгів» та благодійної організації «БФ «Ветерани України», офіцер 95-ї бригади Валерій Логінов (позивний Аскольд).

У березні 2015 року Житомир.info повідомляв про те, що житлово-будівельний кооператив «Укроп» створили і зареєстрували житомирські військовослужбовці-учасники АТО. Валерій Логінов, якого обрали головою правління кооперативу, пояснював: кооператив має об’єднати ветеранів АТО і допомогти їм в отриманні земельних ділянок під забудову.

Також Сергій Ченчевий – співзасновник Житомирської обласної обласної громадської організації «Автоклуб ім'я Володимира Артемовича Попова» та ГО «Федерація бодібілдингу та фітнесу Житомирської області».

Олег Горай був депутатом Житомирської міської ради минулого скликання від ВО «Батьківщина» і з 12 травня 2015 року очолював фракцію в міській раді.

Нагадаємо, 18 лютого 2019 року Центрвиборчком затвердив склад 199 ОВК з виборів Президента України, в тому числі окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 62 (Житомир). Головою комісії був призначений Ченчевий Сергій Юрійович, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Юрія Дерев’янка.

Як повідомляв Житомир.info, 19 лютого у сесійній залі Житомирської міської ради 2019 відбулося перше зсідання ОВК №62, на якому її члени склали присягу та затвердили графік роботи ОВК.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Горай Ченчевий ОВК суперечка  
Матеріали по темі