Політика

​У Житомирській області зафіксували спробу винесення бюлетеня з дільниці, в поліції вже є 6 повідомлень про порушення

31 березня 2019, 10:46

Поліція вже зафіксувала 6 повідомлень про порушення на виборах у Житомирській області.

Про це о 10.20 31 березня повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

«Станом на 10.00 до територіальних підрозділів поліції області надійшли 6 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За усіма нині розпочаті відповідні перевірки», - інформує поліція.

Детальнішу інформацію про дотримання законодавства щодо поточного стану роботи поліції та забезпечення правопорядку під час голосування в громадах області обіцяють озвучити на брифінгу начальника ГУНП Житомирщини В’ячеслава Печененка 31 березня о 12.00.

Поліція нагадує: оперативний штаб поліції регіону, розміщений у Ситуаційному центрі ГУНП, функціонує у цілодобовому режимі.

За даними департаменту комунікації МВС України, одне з повідомлень, зафіксованих у Житомирській області, стосується спроби винесення бюлетеня з дільниці.

У Житомирі на виборчій дільниці № 181343 (актова зала школи №17, вул. Київська, 49) спостерігачі виявили відсутність номерів скриньок на контрольних талонах, які залишають у скриньках перед початком голосування:


Нагадаємо, з початку виборчої кампанії поліцейські Житомирської області зареєстрували 62 повідомлення про можливі порушення, перевірки за якими завершено у 43 випадках. Безпеку і правопорядок у день виборів у Житомирській області охороняють 2168 працівників поліції, 150 військовослужбовців Нацгвардії та 350 "дружинників". У «день тиші», 30 березня, поліція Житомирської області зареєструвала два повідомлення за виявленими у мережі Інтернет матеріалами про можливі порушення.

Як повідомляв Житомир.info, 31 березня в Україні проходять вибори президента. Виборчі дільниці відкрилися о 8 ранку (за літнім часом). З перших хвилин виборів ОПОРА в Житомирській області фіксує нестачу скриньок та голосування без паспортів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори поліція порушення  
Матеріали по темі