Влада

Начальником управління транспорту Житомирської міськради може стати чиновник, який працював на цій посаді за часів мера Дебоя

4 квітня 2019, 11:22

Впродовж чотирьох годин конкурсна комісія визначала кращого претендента на посаду начальника управління транспорту Житомирської міської ради. На конкурс свої документи подали чотири кандидати, і 3 квітня їх запросили до складання письмового іспиту та усних інтерв'ю.

Впродовж години претенденти на посаду давали письмові відповіді на запитання зі знання законодавства та конституції України.

За результатами іспиту до усних інтерв'ю допустили трьох кандидатів. Під час співбесіди претендентам ставили однакові запитання стосовно мотивації та бачення розвитку транспортної галузі.

За результатами спілкування із кандидатами комісія вирішила, що найбільш компетентним претендентом на посаду є Костянтин Підпокровний, який був начальником управління транспорту за попереднього міського голови Володимира Дебоя.


«Костянтин Підпокровний переміг, напевно, тому, що він має досвід в державних структурах. Його відповіді були повними, відкритими. Мало того, його досвід підтверджує те, що ця людина найбільш дотична до тих проблем, над якими вже працює Житомирська міська рада: це і єдиний електронний квиток, це і транспортні мережі, це і проблема приватних маршрутів, і обласних маршрутів на території міста. Тому комісія, зваживши все, обговоривши кожного кандидата, шляхом голосування віддала перевагу Костянтину Володимировичу і рекомендуватиме його міському голові до призначення», - розповідає голова конкурсної комісії Ольга Пашко.

Сам Костянтин Підпокровний каже: працює в транспортній галузі і вважає, що має достатньо досвіду для роботи.

«Скажу, як сказав один із претендентів на посаду президента України: «Я готовий!». Я вважаю, що у мене достатньо досвіду, життєвого досвіду, досвіду в транспортній сфері, щоб цю посаду потягнути і за цим потягнути всі проблемні питання, а їх достатньо. Мотивація проста - я корінний житель Житомира, і останніх три-чотири роки працював в інших містах, де також допомагав органам місцевого самоврядування в питаннях реформування транспорту. Я працюю в транспортній галузі впродовж останніх 15 років, і мені це подобається. Тому - враховую цей досвід і особливо те, що два роки я фактично відповідав за реформу транспорту в Білій Церкві. З нуля ми два роки реформували, повністю із самого початку, паралельно з Житомиром, до речі, з 2016 року. Мені є з чим порівнювати, і я вважаю, що в мене буде достатньо досвіду, в мене достатньо ідей і стратегії щодо врегулювання всіх нагальних питань», - розповів переможець конкурсу Костянтин Підпокровний.

Остаточне рішення про призначення Костянтина Підпокровного на посаду начальника управління транспорту ухвалюватиме мер Житомира Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, 3 квітня конкурсна комісія визначала кращого претендента на посаду начальника управління транспорту Житомирської міської ради. Ним став Костянтин Підпокровний.

Як повідомляв Житомир.info, колишній керівник КП «Тролейбусне управління» Білоцерківської міської ради Костянтин Підпокровний, який до серпня 2013 року працював начальником управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, коли міським головою був Володимир Дебой.

28 січня 2019 року мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про звільнення з 31 січня 2019 року Грищука Михайла Володимировича, начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради за власним бажанням. 1 лютого на сайті ТТУ з’явилося звернення профспілкового комітету комунального підприємства до мера з проханням не звільняти Грищука.

Екс-мер Житомира Володимир Дебой нарешті купив собі автомобіль, а його фірма судиться з виконкомом.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Підпокровний конкурс управління транспорту  
Матеріали по темі