Місто

​За утеплення житомирської школи на Польовій збираються заплатити 7 млн грн

11 April 2019, 11:10

У 2019 році у Житомирі збираються провести енергоефективну термосанацію будівлі школи №14, що знаходиться на вулиці Кибальчича. На капітальний ремонт планують витратити 7 млн грн.

Про це йдеться в оголошенні про проведення тендеру управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради, опублікованому на ресурсі ProZorro 10 квітня 2019 року.

За умовами тендерної документації, підрядник має провести капітальний ремонт, а саме енергоефективну термосанацію будівлі загальноосвітньої школи № 14 за адресою: м. Житомир, вул. Кибальчича, 7, до 1 жовтня 2019 року.

У технічному завданні вказано, що в рамках оголошеного тендеру планують демонтувати старі віконні рами та встановити нові металопластикові вікна і вхідні двері, утеплити поверхні стін фасаду та цоколя будівлі, облаштувати ґанки, сходи та козирки.

Очікувана вартість закупівлі становить 7 млн грн.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 30 квітня 2019 року. Проведення аукціону заплановане на 2 травня.

Нагадаємо, під час проведення термосанації будівлі у житомирській гімназії №23 24 січня 2019 року провалилася частина стелі у одному з класів. Внаслідок цієї події були проведені відповідні експертизи щодо подальшого експлуатування старого корпусу гімназії і 7 лютого мер Житомира Сергій Сухомлин створив робочу групу, яка підтримала пропозицію будівництва нового корпусу для гімназії № 23.

Як повідомляв Житомир.info, на проектну документацію будівництва нового корпусу гімназії №23 сесія Житомирської міської ради виділила півмільйона гривень з резервного фонду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа Кибальчича термосанація утеплення тендер  
Матеріали по темі