Влада

Райони та ОТГ Житомирської області отримали ще 20 шкільних автобусів загальною вартістю понад 38 млн грн

11 червня 2019, 12:21

У Житомирі на майдані Корольова 11 червня передали ще 20 нових шкільних автобусів марки «Богдан» в об'єднані територіальні громади та райони області.

Вартість одного такого автобусу складає близько 2 млн грн. Їх закупили у співфінансуванні державного та місцевих бюджетів. Церемонія передачі пройшла за участі дітей та представників районів.

«Наша Високівська громада - одна з найменших громад у Житомирській області. До складу громади входять п’ять населених пунктів. У нас працюють два загальноосвітніх навчальних заклади. Підвіз учнів здійснюється з п’яти населених пунктів. У нас є два автобуси, але для нормального функціонування закладів потрібен ще один, тому ми вже на 100% забезпечені транспортом», - розповідає начальниця соціально-гуманітарного відділу Високівської ОТГ Галина Столига.


«Це кошти державного бюджету - 70% і кошти місцевих бюджетів - 30%. У нас на Житомирщині ця програма дуже популярна, тому що за останні чотири роки ми придбали разом з цими - 74 автобуси. В цьому році ми придбали 20 нових автобусів, і органи місцевого самоврядування залюбки цією державною підтримкою користуються. Загальна вартість тендеру складає 38 млн 600 тис. грн, одного - 1 млн 930,5 тис. грн. Всі ці автобуси ми закупили для шкіл ОТГ, в першу чергу, також для шкіл районів. Ми будемо наполягати, щоб вони не затягуючи, виїжджали в роботу, для того, щоб автобуси могли возити дітей на екскурсії, в табори», - каже голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

За словами голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, нова партія з двадцяти автобусів закрила проблему з нестачею шкільного транспорту в області.

«Вже гострої проблеми на 1 вересня, можна сказати, що в області немає. Всі школи, райони, об'єднані громади забезпечені автобусами для підвозу дітей», - запевняє голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Нагадаємо, автобуси «Богдан А22412» закупили у київського ТОВ БАС МОТОР, який переміг у тендері управління освіти і науки Житомирської ОДА. 30 травня з фірмою підписали договір на поставку 28 автобусів за 54 млн грн, а 31 травня – додаткову угоду про зменшення обсягів закупівлі. У зв’язку із внесенням змін до обласного бюджету, затвердженого на сесії облради від 23 травня 2019 року, вирішили закупити 20 автобусів на суму 38 млн 610 тис. грн, в тому числі ПДВ – 6,4 млн грн.

4 червня 2019 року до Житомира прибули перші 5 із 20 закуплених для районів нових шкільних автобусів.

Як повідомляв Житомир.info, на початку квітня 2019 року управління освіти і науки Житомирської ОДА оголосило тендер на придбання 28 нових шкільних автобусів. Очікувалось купити автобуси за 54,6 млн грн. Транспортні засоби мали придбати за кошти держсубвенції та при умові співфінансування з місцевими бюджетами районів та ОТГ.

Фірма «БАС МОТОР» вигравала тендери управління освіти і науки Житомирської ОДА на поставку шкільних автобусів і в минулі роки. Наприкінці 2016 року під Житомирською ОДА вишикувались12 нових шкільних автобусів марки «Богдан», які звідси роз’їхались по районам області. У 2017 році БАС МОТОРС виграв тендер на поставку 12 автобусів за 18 млн 769 тис. 997 грн. У 2018 році ця ж компанія поставила 19 автобусів за 37 млн 267,5 тис. грн., 16 з яких 1 листопада 2018 року урочисто передали районам та ОТГ області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гундич Ширма автобуси закупівля  
Матеріали по темі