Політика

Апеляційний суд скасував рішення про перерахунок голосів у Коростенському окрузі №64

31 July 2019, 19:55

Сьомий апеляційний адміністративний суд, розташований у Вінниці, задовольнив апеляцію Окружної виборчої комісії Коростенського ВО №64 та кандидата в нардепи Володимира Арешонкова, які оскаржували рішення суду про перерахунок голосів.

Таке рішення суд ухвалив 31 липня 2019 року. Воно остаточне та оскарженню не підлягає.

«Суд задовольнив апеляцію, врахувавши позицію Центральної виборчої комісії, яка стала на сторону ОВК та кандидата Володимира Арешонкова. Перерахунку голосів не буде», - сказав юрист Дмитро Вернидуб, який у суді представляв кандидата від партії «Слуга народу» Вячеслава Сігачова.

Нагадаємо, Житомирський окружний адміністративний суд 26 липня 2019 почав розгляд позову довіреної особи кандидата в народні депутати Вячеслава Сігачова, який балотувався по Коростенському округу №64 від партії «Слуга народу» і, за результатами на сайт ЦВК, програв самовисуванцю, чинному нардепу Володимиру Арешонкову з різницею в 640 голосів. 27 липня суд задовольнив позов й дозволив перерахувати голоси на всіх 299 дільницях виборчого округу. Під час засідання кандидат Сігачов заявив про анонімні погрози і що його примушували визнати результати цих виборів.

Як повідомляв Житомир.info, Сьомий апеляційний адміністративний суд 30 липня 2019 року розглянув апеляційну скаргу кандидата в нардепи Віктора Развадовського на рішення Житомирського окружного адміністративного суду, який відмовив у перерахунку голосів по Чуднівському округу №67, і не задовольнив її: перерахунку голосів на окрузі №67 у Житомирській області не буде.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: перерахунок вибори Арешонков Сігачов округ 64  
Матеріали по темі