Влада

ДФС реорганізовують: створили ГУ ДПС у Житомирській області та призначили в.о. керівника

6 August 2019, 16:33

З 30 липня 2019 року заступниця начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Ірина Свєтяш виконує обов’язки начальника Головного управління ДПС у Житомирській області, утвореного шляхом реорганізації (поділу) Державної фіскальної служби України.

Про це 5 серпня повідомив сайт ГУ ДФС у Житомирській області.

«На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 227 від 6 березня 2019 року «Про затвердження положень про Державну податкову службу України та Державну митну службу України», а також Постанови Кабінету міністрів України № 537 від 19 червня 2019 року «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби», 31 липня 2019 року до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено запис про реєстрацію Головного управління ДПС у Житомирській області. Наказом Державної податкової служби України №56-о від 30 липня 2019 року виконання обов’язків начальника Головного управління ДПС у Житомирській області покладено на заступника начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Свєтяш Ірину Вікторівну», - йдеться у повідомленні сектору комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

2 серпня сайт ГУ ДФС повідомляв про початок реорганізації ГУ ДФС та припинення юридичної особи Головного управління ДФС у Житомирській області.

«02 серпня 2019 року до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) внесено запис щодо припинення юридичної особи Головного управління ДФС у Житомирській області в результаті реорганізації (…). Головою комісії з реорганізації визначено начальника Головного управління ДФС у Житомирській області Олександра Лаврова», - поінформував сайт.

Нагадаємо, в грудні 2018 року Уряд постановив утворити Державну податкову службу України та Державну митну службу України, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу. 8 травня 2019 року розпорядженням Кабміну Головою Державної податкової служби України призначено Сергія Верланова.

На 6 серпня 2019 року в розділі «Керівництво» головного управління ДФС у Житомирській області Ірина Свєтяш вже не заступниця Олександра Лаврова, а обов’язки заступника виконує Олександр Бондаренко:Скріншот з сайту ГУДФС у Житомирській області від 6 серпня 2019

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2015 Ірина Свєтяш виконувала обов’язки начальника ГУ ДФС у Житомирській області, а через місяць стала заступницею нового керівника Олександра Лаврова.

З 1 лютого 2016 року в рамках реорганізації в ГУ ДФС у Житомирській області офіційно скоротилася одна штатна одиниця - заступника начальника. Тоді Олександр Лавров повідомляв, що в ГУ ДФС відбулося скорочення на 25%, а надалі буде ще додаткове 5-процентне скорочення. У квітні 2016 Лавров розповів, що в Головному управлінні звільнили майже третину працівників, а решта чекають на підвищення зарплат.

Скільки у 2018 році заробили головний податківець Житомирської області Олександр Лавров та його заступники, читайте в матеріалі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: податкова ДФС реорганізація Свєтяш  
Матеріали по темі