Влада

У мерії призначили тимчасового керівника Житомирського ТТУ

26 серпня 2019, 10:38

З 24 серпня обов’язки керівника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» буде виконувати Максим Манухін.

Відповідне розпорядження від 23 серпня 2019 року за підписом в. о. міського голови Світлани Ольшанської опубліковане на офіційному сайті міської ради.

«Розглянувши клопотання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ткачука Д. Г. від 23.08.2019 № 26/811, виконання обов’язків начальника комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради покласти з 24 серпня 2019 року до заміщення цієї посади у визначеному законодавством порядку на заступника начальника цього підприємства Манухіна Максима Леонідовича», – йдеться у документі.

Скріншот розпорядження з сайту міської ради

Зазначимо, що Максиму Манухіну не вперше доводиться виконувати обов’язки начальника ТТУ: у грудні 2018 року він керував цим КП, поки очільник підприємства Євгеній Демчик хворів. Зауважимо також, що Максим Манухін є депутатом Житомирської міської ради з фракції Радикальної партії Ляшка.

Нагадаємо, 22 серпня 2019 стало відомо, що з начальником КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради Євгенієм Демчиком розривають контракт. «Я все! Подробиці завтра», - написав Євгеній Демчик у своєму фейсбук.

Увечері 22 серпня мер Житомира Сергій Сухомлин прокоментував, що причиною звільнення стали результати перевірки комісії, яка перевіряла закупівлю палива та шин для тролейбусів і автобусів і виявила порушень на 44 сторінки.

Згодом на сайті Житомирської міської ради з’явилося розпорядження Житомирського міського голови, датоване 22 серпня, про звільнення Євгенія Демчика з посади начальника ТТУ «за систематичне, неналежне, несумлінне, несвоєчасне, безвідповідальне виконання службових повноважень та професійних обов’язків».

Як повідомляв Житомир.info, Євгеній Демчик очолив ТТУ 10 вересня 2018 року. В лютому 2019 він отримав догану від мера Житомира, а в травні 2019 – другу догану. Зараз Корольовський районний суд розглядає два позови Євгенія Демчика до мера Житомира Сергія Сухомлина та Житомирської міської ради про визнання протиправними та скасування розпоряджень щодо дисциплінарного стягнення.

15 липня 2019 року в прес-центрі міської ради відбулося засідання наглядової ради КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», члени якого проголосувала за доручення контрольно-аналітичному відділу провести перевірку в ТТУ. 17 липня 2019 в ТТУ сталася суперечка між керівництвом підприємства та аудиторами міської ради, які прийшли перевіряти документацію. 19 липня після 14:00 мер Житомира на своїй сторінці у Facebook заявив, що «через раптову хворобу директора ТТУ» довелося відкласти підписання угоди з ЄБРР щодо отримання 2 млн євро грантових коштів. У відповідь Євгеній Демчик, не добираючи слів, звинуватив мера у брехні.

23 липня мер Житомира підписав розпорядження про відсторонення від посади керівника Житомирського ТТУ Євгена Демчика, аби той не заважав проведенню перевірки з 24 липня по 7 серпня.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Демчик ТТУ Манухін звільнення призначення  
Матеріали по темі