Економіка

У Житомирській області топ-10 підприємств-боржників по зарплаті очолює облавтодор

4 вересня 2019, 16:59

Станом на початок вересня дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та ДП «Поліськгеодезкартографія» очолили антирейтинг найбільших боржників Житомирщини з виплати заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами. Заборгованість кожним з цих підприємств перед своїми працівниками сягнула за мільйон гривень.

Про це 4 вересня повідомило Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області.

«До топ-10 таких підприємств-боржників увійшли також ДП «Науково-дослідний інститут радіосистем» (заборгованість склала 977,1 тис. грн), ДП «Житомирський державний центр науково-технічної інформації та інновацій» (464,7 тис. грн), ТОВ «Точмаш» (387,1 тис. грн), дочірнє підприємство «Автобаза» ПАТ «Житомирводбуд» (355,5 тис. грн), КП «Агенстство з управління майном» Житомирської міської ради (335,6 тис. грн), ПАТ «Малинський дослідно-експериментальний ливарно-механічний завод» (327,1 тис. грн), СП «Щорсівський гранітний кар’єр Укооппостачмаш» (264,3 тис. грн) та КП «Гульськ-водоканал» Гульської сільської ради (259,7 тис. грн)», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що з початку нинішнього року органи державної виконавчої служби області стягнули з суб’єктів господарської діяльності понад 4 млн гривень. Однак нині на Житомирщині боржниками з виплати заробітної плати залишаються 29 підприємств різної форми власності.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 1 квітня 2019 року дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» вибуло з десятки найбільших боржників по зарплаті. Тоді антирейтинг очолювало ДП «Науково-дослідний інститут радіосистем» з боргом у 1 677 400 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: зарплата борг заборгованість  
Матеріали по темі