Місто

Жителі Крошні незадоволені, а у Житомирській міськраді стверджують, що транспортне сполучення там – одне з найкращих

6 вересня 2019, 17:51

Минув майже місяць відтоді, як у житомирському мікрорайоні Крошня скасували маршрути №53 та №53-А, натомість створили нові – приватний №110 та комунальний № 4. Перший сполучає Крошню з вулицею Київською, другий – з Бердичівською. Жителям мікрорайону такі зміни не сподобались і в знак протесту вони перекривали дорогу та неодноразово зверталися до Житомирської міської ради з проханням повернути маршрути №53 та №53-А.

На сьогодні жителі продовжують нарікати на незручності нових маршрутів. Зокрема, жаліються, що автобуси завжди переповнені, ввечері погано їздять, а з вулиці Андріївської без пересадок не можна дістатися до Бердичівської.


«Ми більше машиною їздимо, але коли була 53-тя маршрутка, то було зручніше. Зранку з дітьми в школу всунутись неможливо в маршрутку №110, а на маршруті №53 більше транспорту було», - каже мешканець мікрорайону Роман.

«Маршрут №53, який був у нас, був зручний. Потрібно, щоб так ходили маршрутки №110, по Бердичівській, тоді питань більше немає. Тому що зараз дітям потрібно пересідати кілька разів», - говорить Галина.

«Не дуже зручно зробили. Наприклад, до автовокзалу тепер їде одна 110-та. А коли я йду на роботу у вихідні дні, на Бердичівську їде маршрутка №4, її можна пів години чекати і дістатися неможливо», - ділиться Ніна.

«Я працюю до 22-ї години, з центру на Крошню доїхати у цей час майже нереально. Раніше маршрутки №53 та №53-А ходили до 23.45, я на них сідала та їхала додому», - додає Олександра.

«Мені так більш зручно стало добиратися, ніж це було раніше. Щодо перевізника, то стало комфортніше їздити, бо змінилися маршрутки, а сам маршрут трохи змінився і складно орієнтуватися. Я частіше їжджу на автовокзал, на Київську», - відповідає Людмила.

«З вулиці Київської від універмагу якщо їхати, то пенсіонерам можна сісти тільки на тролейбус №12. Раніше їздила маршрутка №10, тоді пенсіонер пред'являв пенсійне посвідчення та їздив по 3 гривні. Зараз цих маршрутів немає», - каже Анатолій.

В управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради розповідають, що кожного дня на маршруті №4 працює 12 автобусів, а на маршруті №110 – 15 транспортних засобів. Це, вважає начальник управління, повністю забезпечує транспортне сполучення мікрорайону з містом.

«З першого вересня ми моніторили ситуацію на Крошні, роботу автобусних маршрутів №110 і №4, де курсують великі автобуси. По транспортному сполученню, Крошня – один із найкращих районів, які є у нас в місті . Єдине проблемне питання – насичення тролейбусів у даному напрямку, над чим ми і працюємо. Ми рахуємо, що там ситуація була трошки штучно накручена активістами, які баламутити ситуація. наразі все спокійно, люди їздять в нормальних автобусах і задоволені», - говоритьначальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний.

Він також додав, що кількість автобусів на маршруті №4, у порівнянні з №53, не зменшилася, а за графіком руху зелені МАЗи мають курсувати до пізньої години.

«На маршруті №53 курсувало в останні місяці 12 автобусів: по 6 на маршрут №53 та 6 на маршрут №53-А. Зараз працює 12 автобусів на маршруті №4, тому кількість комунальних МАЗів не змінилася, лише номер. Курсують вони відповідно до тих графіків, які і були: о 22:00 та 22:30 у нас ще залишаються курсувати комунальні автобуси. Автобуси №110 працюють навіть довше, ніж №4», - запевняє начальник управління.

Нагадаємо, 21 серпня 2019 року на засідання Житомирського міськвиконкому прийшли жителі вулиці Андріївської і прилеглих вулиць, обурені скасування маршрутів №53 та №53А. Тоді ж начальник управління транспорту на зв'язку ради Костянтин Підпокровний розповів про розроблення змін до схеми руху маршруту № 110. Змінена схема руху почала діяти з 30 серпня.

Як повідомляв Житомир.info, об’єднання маршрутів №10 та №110 й запуск комунальних автобусів на маршрут №4 замість скасованих №53 та №53А викликало нарікання жителів Крошні: ввечері 8 серпня 2019 року на зупинці громадського транспорту по вулиці Андріївській люди почали збирати підписи за повернення автобусів №53 та №53А. 16 серпня жителі мікрорайону Крошня на 15 хвилин перекрили вулицю Покровську, вимагаючи повернути схеми та графіки руху, які діяли до 6 серпня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт Крошня маршрутка Підпокровний 
Матеріали по темі