Місто

На роботу в Перший інклюзивний центр у Житомирі запрошують дефектолога, логопеда і вчителя лікувальної фізкультури

25 вересня 2019, 10:21

У Першому інклюзивно-ресурсному центрі, який запрацював укінці 2018 року на Старому бульварі, 21 у Житомирі, не вистачає дефектолога, логопеда і вчителя лікувальної фізкультури.

Оголошення про конкурс на призначення педагогічних працівників комунальної установи «Перший інклюзивно-ресурсний центр» Житомирської міської ради 24 вересня опублікували на сайті департаменту освіти.

У ньому йдеться, що установа, створена для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, шукає таких педагогічних працівників:

  • вчитель-дефектолог;
  • вчитель-логопед;
  • вчитель лікувальної фізкультури.

В оголошенні також зазначаються вимоги до претендентів, перелік документів, які приймають до 15 жовтня 2019, та орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту. Додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору просять запитувати у директора Першого інклюзивно-ресурсного центру Колос Тетяни Михайлівни.

Заступник директора департаменту освіти Житомирської міськради Світлана Ковтуненко пояснила Житомир.info, чому директора установи обрали ще в листопаді 2018, а педагогів набирають тільки зараз.

«На сьогодні навантаження по даному Центру і будь-якому інклюзивно-ресурсному центру становить 12 штатних одиниць. Сьогодні ми набираємо 2,5 штатної одиниці, в тому числі 0,5 на реабілітацію. Тобто, логопеди і психологи в Першому ІРЦ є. Але при збільшенні кількості дітей вони набирають до 12 штатних одиниць. Тобто, в обмеженій кількості 9,5 ставки вони працювали і працюють. Крім того, з початку року ми вже двічі оголошували конкурс, але вдалося набрати тільки тих педагогів, які зараз там працюють. Цей конкурс – третій, і при збільшенні кількості дітей і потреби в консультативній допомозі батьків, які не водять дітей в дитсадок чи школу, є потреба в додаткових людях, конкретно зараз мова йде про трьох людей, три посади, але штатних одиниць, задіяних на півставки, може бути більше. Якщо навіть конкурс не відбудеться, Центр працюватиме і надаватиме послуги, але потреба в додаткових працівниках не відпадає. Тому раз у 3-4 місяці ми будемо оголошувати подібні конкурси», - пояснила Світлана Ковтуненко.

Нагадаємо, з 31 житомирських шкіл у 25 облаштовані класи інклюзивного навчання, в яких навчається 211 учнів з особливими освітніми потребами. Хто не можу відвідувати заняття - може скористатися послугами інклюзично-ресурсних центрів, яки х у Житомирі три: Перший знаходиться за адресою вул. Старий бульвар, 21, Другий - за адресою ЗОШ №33 (Велика Бердичівська, 52), третій – за адресою ЗОШ №14 (вул. Кибальчича, 7).

Як повідомляв Житомир.info, у січні 2019 набрали 7 педагогів у Другий житомирський ІРЦ, а у вересні 2019 – вісім працівників для Третього ІРЦ. Директорів І і ІІ інклюзивних центрів обрали ще укінці 2018 року, а ІІІ – лише в квітні 2019-го, причому конкурс оголошували вдруге.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: інклюзія інклюзивний центр ІРЦ  
Матеріали по темі