Влада

Керівник Житомирського відділу поліції претендує на посаду заступника начальника ГУНП

3 October 2019, 09:52

Начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока претендує на посаду заступника начальника головного управління Нацполіції в Житомирській області.

Декларацію кандидата на цю посаду Сорока оприлюднив 27 вересня 2019 року, а 2 жовтня подав виправлену декларацію кандидата на посаду.

У першій декларації буда вказана зарплата за 2018 рік 195 тис. 458 грн, у виправленій декларації ця ж сума зазначена як «грошове забезпечення, грошова винагорода та інші виплати одержані військовослужбовцями», а інформації про зарплату немає.

Нагадаємо, в грудні 2014 року Михайло Сорока був призначений на посаду начальника Житомирського міськвідділу УМВС. До цього він кілька років керував Любарським райвідділом УМВС України в Житомирській області та в грудні 2012 року отримав від президента Януковича медаль «За бездоганну службу» III ступеня.

Зазначимо, що з вересня 2019 року у новопризначеного начальника ГУНП Сергія Крупєя вже є один новий заступник – Вячеслав Пашковський, який до цього працював начальником кримінальної поліції, а зараз його посада називається «заступник начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області - начальник кримінальної поліції». На цій посаді працював Сергій Крупєй, якого наказом від 9 вересня 2019 року призначили начальником поліції Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, 12 серпня 2019 року під час наради в Олевській райдержадміністрації Житомирської області з питань нелегального видобутку бурштину президент Володимир Зеленський доручив звільнити начальників відділів поліції Олевського та Овруцького районів, запропонував начальнику ГУНП Вячеславу Печененку написати заяву на звільнення. 28 серпня начальник поліції Житомирської області Вячеслав Печененко опублікував у соцмережі «прощальний» допис. Наступного дня стало відомо, що він працюватиме в центральному апараті Нацполіції України.

Крім Сергій Крупєя у Вячеслава Печененка було ще три заступники, які поки що залишаються на своїх посадах: Олександр Радченко, Артем Лисогор, Андрій Мамульчик.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ГУНП Сорока поліція  
Матеріали по темі