Влада

В житомирському драмтеатрі триває пленарне засідання Форуму регіонів України та Білорусі, президенти ще не приїхали

4 жовтня 2019, 10:41

В рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь 4 жовтня у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувається пленарне засідання.

«Планується, що участь у ньому візьмуть Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко. Загалом на заходи приїхали делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. На пленарному засіданні беруть участь близько 1 тис. учасників», - інформує прес-служба ОДА.

Нагадаємо, на час візиту президента України Володимира Зеленського та президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка у Житомирі тимчасово обмежать рух транспортних засобів по вул. Київській та по вул. Театральній. З ранку 4 жовтня на центральних вулицях та майданах міста багато співробітників поліції та Нацгвардії.


Як повідомляв Житомир.info, у перший день Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь 3 жовтня в міській раді відбулося VIII засідання українсько-білоруської консультативної ради щодо ділової співпраці. Засідання завершилось підписанням ділових контрактів між представники українських та білоруських компаній. Зокрема, Житомирське ТТУ підписало угоду з білоруським виробником тролейбусів «Белкомунмаш» про закупівлю нового транспорту для міста – 49 тролейбусів. В ОДА відбулася зустріч українських голів облдержадміністрацій та білоруських губернаторів. На майдані Соборному відкрили виставку великогабаритної техніки, а на Михайлівські розгорнувся ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України і Білорусі. Ввечері для учасників Форуму організували культурну програму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: форум театр Білорусь  
Матеріали по темі