Події

Трагічно загинув депутат Житомирської міської ради Валерій Горб

16 жовтня 2019, 15:16

Помер депутат Житомирської міської ради Валерій Горб.

Про це по обіді 16 жовтня у Facebook повідомив депутат Житомирської міської ради Влад Пучич.

«Помер депутат Житомирської міської ради Валерій Горб. У такі моменти особливо задумуєшся про те, який крихкий цей світ», – йдеться у дописі.

З власних джерел Житомир.info стало відомо, що Валерій Горб 16 жовтня допомагав батькам і загинув у результаті нещасного випадку.

Валерій Горб на сесії Житомирської міської ради 26 липня 2019 року

Згодом з’явилося повідомлення на сайті міської ради про смерть депутата.

«З сумом повідомляємо, що сьогодні, 16 жовтня, у 39 років при трагічних обставинах загинув депутат Житомирської міської ради сьомого скликання Горб Валерій Михайлович», - повідомляє міська рада.

Горб Валерій Михайлович народився 10 квітня 1980 року в с.Нагоряни Овруцького району Житомирської області. Навчався у Хлуплянській неповній середній школі І-ІІ ступенів, яку закінчив у 1995 році. З 1995 по 1997 рік навчався у Покалівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. У 1998 році вступив до фізико-математичного факультету Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка, який закінчив у 2003 році. З 2005 року викладач, голова профспілкового комітету Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу. У 2016 році закінчив Житомирський національний агроекологічний університет. З 2015 року – депутат Житомирської міської ради сьомого скликання. У 2017-2019 роках Валерій Горб був директором КП «Центр інвестицій» Житомирської міської ради.

Зазначається, що про прощання із депутатом Житомирської міської ради сьомого скликання буде повідомлено додатково.

P.S. 17 жовтня оприлюднили інформацію, що прощання відбудеться 18 жовтня, детальніше тут

Як повідомляв Житомир.info, Валерій Горб 3 квітня 2017 року був призначений керівником КП «Центр інвестицій» і звільнений з цієї посади 2 вересня 2019 року за угодою сторін. До Житомирської міської ради Валерій Горб був обраний від ВО «Батьківщина».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Горб депутат міськрада  
Матеріали по темі