Суспільство

АМКУ з’ясував, що споживачі переплатили «Житомиробленерго» 2,6 мільйона за світло

28 листопада 2019, 16:43

Антимонопольний комітет рекомендував акціонерному товариству «Житомиробленерго» провести взаєморозрахунки зі 755 споживачами, які переплатили 2,6 млн грн за електричну енергію.

Про це 18 листопада повідомив сайт Житомирського обласного територіального відділення АМКУ.

«Житомирським обласним територіальним відділенням проводиться дослідження ринків послуг з виробництва, розподілу, передачі та постачання електричної енергії у межах Житомирської області (…). В ході дослідження Відділенням встановлено, що з 01.01.2019 АТ «Житомиробленерго» припинило свою діяльність в частині постачання електричної енергії, у зв’язку з чим на особових рахунках окремих споживачів станом на 01.01.2019 обліковувалася переплата. Станом на 24.10.2019 товариством 755 споживачам не повернено переплату за спожиту електричну енергію, розмір якої складає 2 650 020,13 грн. Таким чином, споживачами проведено подвійну оплату (виділено редакцією) за обсяг електричної енергії, на який здійснено переплату. Отже, АТ «Житомиробленерго» не вжито дієвих заходів щодо повернення споживачам переплати коштів за спожиту електричну енергію у повному обсязі», - резюмує АМКУ.

За висновками комісії, так дії АТ «Житомиробленерго» можуть призвести до порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем в частині вчинення дій, які можуть призвести до обмеження інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

«З метою запобігання порушенню законодавства про захист економічної конкуренції, керуючись статтями 14 та 17 Закону України “Про Антимонопольний комітет України”, адмінколегія відділення рекомендує АТ “Житомиробленерго” вжити заходів щодо проведення взаєморозрахунків, враховуючи обліковану переплату за спожиту електричну енергію на особових рахунках споживачів, яка виникла до 1 січня 2019 року», - резюмує відділення.

Нагадаємо, 18 січня 2019 року АТ «Житомиробленерго» повідомило, що з 1 січня 2019 року не надає послуги з постачання електричної енергії побутовим споживачам. При наявності станом на 1 січня 2019 року на особовому рахунку в АТ «Житомиробленерго» переплати коштів за спожиту електричну енергію споживачам необхідно було до 1 березня 2019 звернутися до РЕМ із заявою щодо перерахування коштів на особовий рахунок в ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» (ТОВ «ЖОЕК»), яке є надавачем послуги щодо постачання електрики споживачам на території області.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2018 року АМКУ оштрафував «Житомиробленерго» за нав’язування споживачам лічильників однієї марки. У липні 2019 АМКУ рекомендував трьом теплокомуненерго в Житомирській області припинити порушувати законодавство.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: обленерго світло АМКУ споживач  
Матеріали по темі