Події

​У житомирського підприємця СБУ шукає літературу і переписку щодо створення самостійної держави «Україна Київська Русь»

17 лютого 2020, 10:59

Вранці 17 лютого працівники СБУ навідались до помешкання житомирського підприємця та голови ГО «Молода влада» Романа Кучера.

Про обшуки в його оселі близько 7.30 17 лютого на своїй сторінці у соцмережі повідомив сам Роман Кучер, опублікувавши відео. На ньому працівник СБУ зачитує ухвалу суду про дозвіл на проведення обшуку.

«Клопотання задовольнити, надати дозвіл на проведення обшуку за місцем фактичного проживання Кучера Романа Валерійовича, в будинку по вул. Дібровна в Житомирі, який належить йому на праві власності, з метою фіксації відомостей і про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення літератури, заяв, листів, повідомлень, бланків, печаток, штампів, що стосуються створення та організації так званих територіальних громад самостійної української держави Україна Київської Русі», - зачитав співробітник СБУ ухвалу Корольовського райсуду Житомира від 4 лютого 2020 року про проведення обшуку в помешканні.


Відео Романа Кучера

Під час обшуку була вилучена папка з документами, а також перевірена інформація на ноутбуці та мобільному телефоні.

У пресгрупі СБУ в Житомирській області Житомир.info пообіцяли найближчим часом надати офіційну інформацію з приводу даного обшуку.

Нагадаємо, підприємець Роман Кучер з 2016 року судиться з міською владою за знесений МАФ на Старому бульварі, біля центрального входу до стадіону «Полісся». Зокрема, в грудні 2018 року він виграв суд за позовом про стягнення з виконавчого комітету Житомирської міської ради 490 тис. 874 грн завданих йому збитків (майнової шкоди). Щоб виконати це рішення суду юрдепартамент міської ради розробив спеціальну програму, яку депутати затвердили на сесії 7 лютого 2019 року. 5 березня 2019 року суд відмовив у задоволенні позову Кучера до виконавчого комітету Житомирської міської ради про стягнення 462 тис. 834,58 грн упущеної вигоди. Навесні 2019 суд призначив проведення психологічної експертизи Роману Кучеру, який хоче отримати від влади Житомира 130 тис. грн моральної шкоди. Наприкінці 2019 року підприємець таки відсудив у виконавчого комітету міської ради 70 тис. грн моральної шкоди, а також 15,7 тис. грн витрат на експертизу та 1,3 тис. грн судового збору. Це рішення господарського суду від 28 листопада 2019 нині Житомирська міська рада оскаржує в апеляційній інстанції.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 15 лютого 2016 року інспекція з благоустрою хотіла демонтувати МАФ на Старому бульварі, біля входу до Центрального стадіону. Власник Роман Кучер стверджував, що дії міської влади є незаконними, але в результаті підприємець підписав припис, де зобов'язався протягом тижня демонтувати МАФ самостійно, втім згодом Кучер подав на міську владу до суду. Однак, 19 лютого 2016 року після позачергового засідання виконавчого комітету скандальний об'єкт почали демонтувати і 20 лютого завершили демонтаж МАФу, який працював там більше 10 років.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: СБУ обшук Кучер  
Матеріали по темі