Місто

​У Житомирі збираються підвищити вартість послуг громадських вбиралень в центрі міста

12 березня 2020, 12:00

У Житомирі збираються затвердити новий тариф на послуги громадських вбиралень, які встановлені в центрі міста інспекцією з благоустрою.

Про це йдеться у проєкті рішення виконавчого комітету «Про встановлення тарифу на послуги з користування громадськими вбиральнями», яке опублікували на сайті мерії 11 березня.

«Розглянувши звернення комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради, з метою впорядкування тарифів на послуги з користування громадськими вбиральнями та поліпшення якості надання послуг…. встановити тариф на послуги з користування громадськими вбиральнями, які надає комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради згідно з додатком, що додається», - йдеться у проєкті рішення.

Згідно з додатком, вартість послуг вбиралень має зрости на 1 гривню і становити 4 грн за одне відвідування.

Про стан та режим роботи громадських туалетів у житомирських парках дивіться у відеосюжеті.

Нагадаємо, влітку 2019 житомиряни скаржились на відсутність поливу, підсвітки та непрацюючий новий туалет в оновленому сквері на Лятошинського. Восени 2019 на Новому бульварі, біля обласної бібліотеки у Житомирі встановили стаціонарний туалет.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 на вулиці Івана Кочерги у Житомирі запрацював модульний громадський туалет, денний виторг якого становив 60 грн. Аналогічну вбиральню встановили у гідропарку. За обома адресами відвідування туалету коштувало 3 гривні.

Фоторепортаж про те, який вигляд у 2018 році мали безкоштовні житомирські туалети та де вони працювали, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: туалет вбиральня тариф інспекція з благоустрою  
Матеріали по темі