Влада

Брифінг голови ОДА щодо виявленого випадку коронавірусу в Житомирській області. Онлайн

12 March 2020, 19:50

Ввечері 12 березня голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко зібрав терміновий брифінг.

Темою стала інформація про два нові випадки коронавірусу в Україні, один з яких виявили в Житомирській області: Міністерство охорони здоров’я оприлюднило інформацію про два нові випадки коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого повернулася в Італії протягом останніх 14 днів.

На брифінгу повідомили, що жінка, в якої підтвердили коронавірус, з Радомишля. Вона госпіталізована, стан пацієнтки середньої важкості.

Нагадаємо, 3 березня 2020 року стало відомо, що в Україні зареєстрований перший випадок захворювання на COVID-19, спричинений новим коронавірусом. 8 березня 2020 року з’явилася інформація, що в інфекційне відділення міської лікарні поступила пацієнтка, жителька Житомирської області, з підозрою на коронавірус. Наступного дня заступниця мера Житомира поінформувала, що підозра на коронавірус не підтвердилися, у жінки виявили грип A (H1N1), який у народі називають «свинячим».

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні 11 березня 2020 року Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції строком на три тижні – з 12 березня по 3 квітня. Пізно ввечері 11 березня Житомирська ОДА поінформувала про розпорядження голови, яким у всіх навчальних закладах області з 12 березня по 3 квітня 2020 року призупиняється навчальний процес.

11 березня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ на НС, яка рекомендувала вжити невідкладні заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусу. Після цього на позачерговому засіданні виконкому вирішили призупинити заняття у закладах шкільної, позашкільної дошкільної освіти та ПТУ та ввести ряд інших обмежень. Відповідне рішення міськвиконкому оприлюднили 12 березня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА коронавірус Бунечко 
Матеріали по темі