Здоров'я

Нові подробиці про житомирянина, інфікованого коронавірусом: він працює у турфірмі і закордоном був разом з групою

19 March 2020, 20:55

Житомирянин, у якого 19 березня підтвердили інфікування коронавірусом, працює в турфірмі й закордоном перебував разом з групою туристів.

Про це Житомир.info стало відомо ввечері 19 березня, інформацію надав мер Житомира Сергій Сухомлин.

«Чоловік повертався з-за кордону не з другом та його сином, як він повідомляв раніше, а закордон він возив цілу групу людей і разом з ними повертався в літаку. Зараз за допомогою соціальних мереж було встановлено, від якої турфірми вони їздили, де вони були, і на ранок обіцяються встановити все коло осіб, з якими інфікований контактував. За словами пацієнта, він сам був на самоізоляції, але невідомо, чи були на самоізоляції всі люди з групи, які з ним поверталися з-за кордону. Він цю інформацію приховував», - розповів наш журналіст після спілкування з мером.

Для збору інформації про членів туристичної групи, чисельність якої наразі не відома, будуть залучені працівники поліції та Служби безпеки України. За словами мера Житомира, чоловік працює в турфірмі, від якої возив групу за кордон і разом з нею повертався літаком в Україну.


Зазначимо, на брифінгу ввечері 19 березня голова ОДА Віталій Бунечко розповідав, що, за словами чоловіка, він повертався в Україну разом з товаришем та його сином, але повідомити їхні дані інфікований коронавірусом відмовлявся.

«Він від 7 по 14 березня знаходився за кордоном, був у Німеччині та Австрії, прибув в Україну 14 березня. Прибув в Україну літаком. Приїхав з жителями Житомира: з батьком і сином. На жаль, поки що він відмовляється нам повідомити, хто саме його доставив до Житомира. Але ось зараз на оперативному штабі ми домовились, що його дуже попросимо, переконливо, аби він не наражав, в першу чергу, цих людей на небезпеку. Від 14 березня, з його слів, знаходився в самоізоляції. Вчора йому стало зле, піднялась температура, почалась симптоматика, яка відповідає коронавірусу, викликав невідкладну допомогу і був госпіталізований», - розповідав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, 19 березня мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив про зафіксований в Житомирі перший підтверджений випадок коронавірусу у чоловіка, який нещодавно повернувся з Австрії. Хворий на коронавірус 49-річний житомирянин розповів, як повертався в Україну з Австрії, з ким контактував і в яких нині умовах перебуває в інфекційному відділенні міської лікарні.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 18:00 год. 19 березня 2020 року в Україні лабораторно було підтверджено 18 випадків COVID-19: Чернівецька область – 10, один летальний, Житомирська – 2, один летальний, Київська – 2, Донецька – 1, м. Київ – 3.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус турфірма туристи  
Матеріали по темі