Влада

Кабмін затвердив вимоги до роботи продуктових ринків під час карантину

29 квітня 2020, 15:21

Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №211 від 11 березня 2020 року, якими впорядкував діяльність агропродовольчих ринків на період карантину.

Про це 29 квітня інформує пресслужба Кабміну.

«Прийняті зміни дозволять забезпечити населення харчовими продуктами за доступними цінами. Крім того, будуть створені умови для збуту харчових продуктів, вирощених фермерами і сімейними господарствами, а також отримання ними доходів. Згідно з прийнятими змінами, головний державний санітарний лікар України розробив та затвердив перелік вимог щодо профілактичних заходів протидії коронавірусної хвороби COVID-19 при здійсненні торгівлі харчовими продуктами та агропродовольчих ринках», - йдеться у повідомленні.

Вимоги до роботи продуктових ринків під час карантину:

наявність реєстрації агропродовольчого ринку як операторів ринку харчових продуктів;

допуск працівників та відвідувачів на територію ринку виключно за наявності вдягнутої медичної маски (респіратора);

проходження безконтактного температурного скринінгу;

наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком;

кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не більше одного на 10 кв. м торговельної площі;

відстань між місцями продавців – не менше трьох метрів, місця торгівлі мають бути обладнані захисними екранами між продавцями та покупцями (з плівки або пластику);

проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця в кінці кожного робочого дня;

відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до ринку території;

забезпечення постійного інформування відвідувачів щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися;

агропродовольчі ринки зобов’язуються дотримуватися вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення COVID-19 та оперативного усунення порушень.

На Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено здійснення щоденних позапланових перевірок за дотриманням агропродовольчими ринками протиепідемічних вимог, а також обов’язкова присутність не менше двох інспекторів протягом всього часу його роботи.

Нагадаємо, влада Житомира вирішила трохи послабити карантин в обласному центрі: з 1 травня дозволять працювати перукарням та продуктовим ринкам, а заклади харчування зможуть обслуговувати клієнтів «на винос».

Який вигляд мають закриті на карантин житомирські ринки «Житній» та «Сінний»

Як повідомляв Житомир.info, карантин в Україні почався з 12 березня 2020 року: на засіданні 11 березня Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Обмеження мали діяти по 3 квітня 2020 року, але 25 березня в Україні була оголошена надзвичайна ситуація на всій території країни, а карантин продовжили до 24 квітня 2020 року. На засіданні Уряду 22 квітня карантин в Україні продовжили до 11 травня 2020 року – цей день прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав «Днем К», точкою відліку початку виходу з карантину. Згодом він оприлюднив п'ять етапів виходу України з карантину.

Також прем’єр-міністр анонсував розгляд на засіданні Уряду 29 квітня питання про відновлення роботи деяких продовольчих ринків, а Міністерство охорони здоров’я розробило постанову з умовами для відновлення роботи продовольчих ринків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ ринок карантин  
Матеріали по темі