Влада

Ексначальниця управління культури судиться з Житомирською ОДА: хоче повернутися на посаду й отримати зарплату за «прогул»

12 May 2020, 16:01

Колишня начальниця обласного управління культури та туризму Тетяна Парфентієва звернулася до суду з позовом до Житомирської облдержадміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Житомирської ОДА від 27.01.2020 року № 11-к, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 2 березня 2020 року позовну заяву залишено без руху.

«Відповідно до вимог п. 2 ч. 5 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві, окрім іншого, зазначаються відомі номери засобів зв`язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти сторін. Всупереч зазначеним вимогам Позивач не зазначила власні номери засобів зв`язку, офіційну електронну адресу або адресу електронної пошти. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 161 Кодексу адміністративного судочинства України Позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги. Всупереч вказаним вимогам Позивачем не додано до позовної заяви оскаржуваного розпорядження голови Житомирської ОДА від 27.01.2020 року № 11-к», - обґрунтував суд свою відмову.

Позивачка зазначені недоліки усунула і ухвалою від 13 березня адмінсуд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження в адміністративній справі.

Чергове засідання у справі призначене на 28 травня 2020 року.

Нагадаємо, після звільнення Тетяна Парфентієва стала на облік у центрі зайнятості. Зарплата начальниці управління культури та туризму ОДА за 2019 рік становила 500 тис. 704 грн, з 1 по 27 січня поточного року вона отримала 3 тис. 305 грн зарплати та 25 тис. 057 грн виплат від фонду соціального страхування за перебування на лікарняному.

Як повідомляв Житомир.info, Тетяна Парфентієва з жовтня 2017 року керувала управлінням культури і туризму Житомирської ОДА. Розпорядженням від 26 вересня 2019 року голова ОДА Віталій Бунечко це управління ліквідував й створив департамент культури, молоді та спорту, який об’єднує управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту й управління культури та туризму. В листопаді 2019 року управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області інформувало керівництво області про результати перевірки 3,5 роки роботи управління культури Житомирської ОДА: виявлені неефективні управлінські дії, які призвели до зайвих витрат коштів обласного бюджету в сумі 1 млн 915 тис. грн та неефективного використання комунального майна на суму 2 млн 512,5 тис. грн. Наприкінці 2019 року Тетяна Парфентієва подала документи на конкурс на посаду директора комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей», але комісія визнала невідповідність поданих документів кваліфікаційним вимогам.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Парфентієва звільнення суд ОДА  
Матеріали по темі