Влада

Комунальне підприємство, на балансі якого перебуває занедбаний житомирський пансіонат, хочуть ліквідувати

24 June 2020, 12:58

Комунальне підприємство, на балансі якого перебуває занедбаний житомирський пансіонат, що активно функціонував у радянські часи, збираються ліквідувати.

Проєкт рішення сесії Житомирської обласної ради «Про припинення комунального підприємства „Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр „Полісся” Житомирської обласної ради шляхом ліквідації» 24 червня був опублікований на сайті облради.

«… враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 22.06.2020, обласна рада вирішила припинити юридичну особу – комунальне підприємство „Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр „Полісся” Житомирської обласної ради (…юридична адреса: м. Житомир, пров. Оздоровчий, 7) шляхом ліквідації», – йдеться у проєкті рішення.

Зазначимо, що йдеться про КП, на балансі якого перебуває занепалий профілакторій, розташований на березі Тетерева у мікрорайоні Корбутівка.

Фото занепалого колишнього профілакторію «Полісся», відзняті у лютому 2019 року, дивіться тут

Нагадаємо, у 2011 році тодішній депутат обласної ради Віталій Француз розповідав Житомир.info, що проєкти рішень облради про оренду пансіонату «Полісся» дають можливість зацікавленим особам провести приховану приватизацію об'єкта, який розташований на землі, що належить громаді Житомира. Тоді ж він говорив, що такі об’єкти треба виставляти на аукціон.

В лютому 2015 року народний депутат (8-го скликання) від Житомир Борислав Розенблат повідомив про свою ініціативу зробити з пансіонату реабілітаційний центр для учасників АТО і сподівався, що з держбюджету виділять кошти на реалізацію цього проєкту, але з цим не склалося.

В січні 2019 року знову заговорили про приватизацію «Полісся»: у проєкті рішення сесії обласної ради його включили до переліку об'єктів, які підлягають приватизації у 2019 році. Втім, на позачерговій сесії 7 лютого це питання не розглядали – за рекомендацією президії облради проєкт рішення зняли з розгляду.

«Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації. Даним проєктом рішення передбачається затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад області, які підлягають приватизації у 2019 році. Відповідно до п.10 ст. 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», постійна комісія обласної ради з питань бюджету і комунальної власності рекомендувала зняти з розгляду даний проєкт рішення», – йшлося у протоколі засідання президії, яке відбулося 4 лютого 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: санаторій пансіонат Корбутівка облрада проєкт рішення ліквідація  
Матеріали по темі