Місто

Ремонтні роботи на набережній у Житомирі планують закінчити до кінця літа

6 липня 2020, 14:33

Нові зелені насадження, ліхтарі з незвичайним дизайном та облаштована альтанка – вигляд, який сьогодні має набережна в житомирському парку культуру та відпочинку ім. Гагаріна, вже схожий на раніше представлені ескізи.

Анонсувалося, що будівельні роботи закінчаться в липні, втім наразі підрядник обіцяє закінчити до кінця серпня.

«У нас за договором до кінця року (повинні бути завершені роботи – ред.), але ми перед собою ставили пріоритет до кінця літа повністю зробити, реалізувати проєкт. За червень ми доробили Шодуарівські сходи, доклали кам’яну скелю та усунули недоліки. Також встановили зовнішні мережі, світильники, так само підземну інженерію заклали. Всі супутні матеріали, весь бруд, все що у колодязях - почистили. По човновій станції: там змінили висоти, що призвело до збільшення обсягу робіт та матеріалів. Зробили коробку, хлопці влаштують залізобетонний армопояс, будемо плитами перекриття робити, а потім вже дах», – говорить директор компанії «Фаворит ОПТ» Микола Козачок.


З масштабних робіт залишилося покриття дороги вздовж набережної.

«Ми вже розпочали демонтаж дороги з крайньої точки опори, біля човнової станції. Знімаємо зараз асфальт і завозяться сипучі матеріали, тобто щебінь – все що за технологією, по специфікації – і будемо класти дорогу. Будуть встановлювати боларди при в'їзді, які підіймаються з землі. Ну і всі зауваження, можливо, щось десь підправити, можливо, у замовника якісь зауваження, недоліки. Стовп, згідно з проєктом, демонтується. Наразі закладається інженерія кабельних мереж, тому що це освітлення нашого чудового підвісного мосту. Зараз треба швидко заложити, відновити та під'єднати, щоб у нас тиждень міст не стояв непідключений», – розповідає Микола Козачок.

Також у серпні планують закінчити облаштування амфітеатру та встановити лавки. За словами представника підрядної фірми, будівельникам доведеться знову фарбувати альтанки.

«Там банально зараз не застеляємо, бо кожен вечір тут гуляють люди, і не хочеться, щоб його пошкодили, помалювали чи щось ще з ним зробили. Під кожним тіньовим навісом будуть встановлені лавки, вони у нас закуплені. Зараз не встановлюємо, бо молодь у нас недбало ставиться до речей. Ми в кінці, коли будемо здавати об’єкт, будемо фарбувати, перефарбовувати, бо зробили альтанки – походити потоптали, помалювали», – каже директор компанії «Фаворит ОПТ» Микола Козачок.

На завершення набережну планують прикрасити ще кількома деревами.

Нагадаємо, через карантин реконструкцію скверу на Польовій у Житомирі призупинили, а роботи на набережній тривають.

Що зробили за зиму 2019-2020 років на набережній у житомирському парку та який вигляд має «Зелений лабіринт» за 1,5 млн, дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: набережна парк реконструкція  
Матеріали по темі