Місто

Через два роки після відкриття влада Житомира все ж вирішила передати фонтан на Михайлівській водоканалу

28 липня 2020, 15:21

У комунальну власність Житомирської міської ОТГ збираються прийняти вуличний світло-динамічний пішохідний фонтан на Михайлівській.

Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради 28 липня.

«Затвердити договір пожертви, укладений між Житомирським міським головою та спільним підприємством у формі товариства з обмеженою відповідальністю «РІФ-1», предметом якого є безоплатна передача у комунальну власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади об’єкта: «Вуличний світло-динамічний пішохідний фонтан в м. Житомир». Прийняти у комунальну власність Житомирської міської об’єднаної територіальної громади об’єкт: «Вуличний світло-динамічний пішохідний фонтан в м. Житомир», - йдеться у проєкті рішення.

Фонтан збираються передати на баланс комунального підприємства «Житомирводоканал», яке буде забезпечувати його належне утримання.

До проєкту рішення також ж додається договір пожертви.


Скріншот першої сторінки

Нагадаємо, новий фонтан на Михайлівській офіційно відкрили 21 квітня 2018 року, а в травні фонтан закривали на ремонт і 9 червня він знову запрацював. 25 червня фонтан оглянув італійський меценат Вірджініо Фіданца, який профінансував його будівництво. У вересні 2018 року начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов розповідав, що готується пакет документів для передачі фонтану на баланс водоканалу.

Як повідомляв Житомир.info, 5 жовтня 2017 року на вулиці Михайлівській у Житомирі в тестовому режимі запустили фонтан, який почали монтувати в липні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада фонтан Михайлівська пожертва водоканал  
Матеріали по темі