Місто

На Житомирському виконкомі депутат та керівник ГО пів години сперечалися через зони відпочинку на Крошні

5 серпня 2020, 14:02

Виконком Житомирської міської ради вирішив відкласти розгляд проєкту рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 15.08.2018 № 842 «Про проведення благоустрою території по вул. Гранітній, 16 в м. Житомирі» та створити комісію.

Питання було у порядку денному чергового засідання міськвиконкому, яке проходило 5 серпня.

Нагадаємо, в рішенні від 15 серпня 2018 року громадській організації «Древлянє» надавалася згода на проведення благоустрою території «без надання платних послуг та влаштування огорожі», тепер же ГО хоче встановити «маленький МАФ».

ГО «Древлянє» зареєстрована 30 травня 2018 року, її засновниками є Павлюк Віталій Петрович (більш відомий як Віталій Валан) та Фещенко Богдан Станіславович (колишній боєць батальйону «Айдар» з позивним «Япончик»).

На засіданні був присутній Віталій Павлюк – співзасновник ГО «Древлянє», яка в 2018 році отримала дозвіл на проведення благоустрою території по вул. Гранітній, 16 (Соколовський кар’єр) та депутат міської ради Володимир Тичина, який має відношення до парку «Крошенський».

Тичина попросив слово перед розглядом питання щодо території по вулиці Гранітній, але поведінка опонентів змусила заступницю мера Світлану Ольшанську оголосити перерву в засіданні. Після перерви Павлюк та Тичина продовжували сперечатися, Ольшанська закликала їх до порядку та зрештою попросила викликати охорону. Після того, як до пресцентру, де проходило засідання, зайшли двоє охоронців, пристрасті трохи вгамувалися.


Заступник мера Сергій Кондратюк запропонував перенести розгляд питання на наступне засідання виконкому.

«Враховуючи резонансну ситуацію, яка вже склалася сьогодні по даному питанню давайте візьмемо тайм-аут тиждень. Служби, які відповідають за благоустрій, спільно з департаментом архітектури і землекористування за дорученням роблять спільний виїзд, запрошуємо обидві сторони, обираємо день і в наступну середу розглядаємо дане питання», - внесла пропозицію заступниця мера й члени виконкому цю пропозицію підтримали.

Також Світлана Ольшанська зачитала звернення Оліївської сільської ради, яка просила створити спільну комісію для вирішення питання благоустрою прилеглої території навколо річки Крошенка, де знаходиться однойменний парк.

«Ми підтримуємо звернення Оліївської громади і надаємо своїх представників до складу їхньої комісії. Звернення буде зареєстроване в канцелярії, міський голова розпише виконавців і питання буде відпрацьоване. Комісія буде створена й по кар’єру, і по річці Крошенка», - запевнила Ольшанська.

Нагадаємо, на сесії Житомирської міської ради 30 липня депутати не проголосували за рекомендацію земельної комісії доповнити проєкт рішення «Про розгляд клопотань суб’єктів земельних відносин стосовно надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» пунктами стосовно ПП «Парк Крошенський»: приватне підприємство у своїй заяві від 27 липня 2020 року просило надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення в оренду двох земельних ділянок: 0,9 га для рибогосподарських потреб та 1,1 га для облаштування та догляду за прибережними смугами.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2016 року Житомирська міська рада надала дозвіл комунальному підприємству «Парк культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна» розробити проєктну документацію використання земельної ділянки орієнтовною площею 2,5 га землі, за адресою: м. Житомир, між пров. Прудним та вул. Щорса (зараз – Покровська). Влітку 2016 року на Крошні приватний ЖЕК №4, яким керує депутат Володимир Тичина, облаштував парк відпочинку з платними катамаранами та альтанками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком Крошня кар'єр благоустрій Ольшанська Тичина Павлюк  
Матеріали по темі