Місто

​Житомирських водіїв попередили про ускладнений рух по Великій Бердичівській: почали капремонт третьої ділянки

26 серпня 2020, 09:33

Через капремонт третьої ділянки вулиці Великої Бердичівської у Житомирі ускладнено рух транспорту.

Про це вранці 26 серпня повідомила пресслужба Житомирської міськради.

«З 25 серпня розпочато роботи по капітальному ремонту по вул. Велика Бердичівська на ділянці від вул. Довженка до вул. Жуйка. На період проведення капітального ремонту буде ускладнено рух транспорту на вказаній ділянці - вул. Велика Бердичівська», - йдеться у повідомленні.

Зранку 26 серпня на вказаній ділянці вулиці розставили дорожні конуси та розпочали роботу.

Нагадаємо, наприкінці липня 2020 департамент регіонального розвитку ОДА з третьої спроби провів тендер на капітальний ремонт ділянки Великої Бердичівської від Довженка до вулиць Льва Толстого та Жуйка. Тендер виграло київське ТОВ «МІТТЕЛ» за 22 млн 644 тис. 64,62 грн. Договір уклали 5 серпня. Роботи мають бути завершені до кінця поточного року.

Скріншот додатку до договору

Як повідомляв Житомир.info, в червні 2019 року ПП «Автомагістраль» виграло тендер й проводило капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської на ділянці від майдану Соборного до Старого бульвару за 19,8 млн грн. Наприкінці серпня цього ж року підприємство «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська від бульвару Старого до вулиці Довженка за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік і 27 березня 2020 розпочали капітальний ремонт цієї ділянки Великої Бердичівської. Станом на 15 липня від Старого бульвару до вулиці Довженка вже зробили нове дорожнє покриття.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Велика Бердичівська капремонт дорога МІТТЕЛ  
Матеріали по темі