Місто

У Житомирі на Київській продовжують ремонт: зрізали асфальт правої смуги до вулиці Небесної сотні

17 вересня 2020, 09:16

У Житомирі підрядна організація, яка виконує капітальний ремонт вулиці Київської, ще не завершила роботи на відрізку від Театральної до Покровської й вже зрізала асфальт на наступній частині Київської.

Станом на вечір 16 вересня одна смуга ділянки Київської від Покровської до Небесної сотні вже була без асфальту. ще не завершила роботи на відрізку від Театральної до Покровської

Зазначимо, 6 вересня заступник мера Олександр Шевчук розповідав, що друга і третя частини ремонту – це вулиця Київська від Театральної до Небесної Сотні: спочатку буде права сторона закриватись, потім ліва. Протяжність вулиці приблизно 820 м, загальна площа виконання робіт приблизно 11 тис. кв. м. Роботи на другій ділянці по вулиці Київській розпочали вночі 5 вересня. Шевчук інформував, що другу ділянку планують відремонтувати за два тижні та запевняв: якщо підрядник не впишеться в ці строки, то на наступну ділянку просто не перейде.

Нагадаємо, першу частину ремонту Київської від майдану Соборного до вулиці Театральної розпочали 8 серпня і 4 вересня відкрили майдан Соборний для в’їзду з вулиці Київської. Ремонт виконується в рамках президентської програми «Велике будівництво»: техніка має відповідні наліпки, а робітники – брендовані жилети.

Як повідомляв Житомир.info, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні: 9 червня 2020 року визначили переможця – ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп/, 24 червня з фірмою підписали договір, де зазначено, що ремонтні роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року. 17 липня підряднику перерахували 5 млн 239 тис. 496 грн як оплату придбання необхідних для ремонту матеріалів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт вул.Київська "Велике будівництво"  
Матеріали по темі