Місто

У Житомирі на майдані Корольова підприємці влаштували мітинг: закликають владу не вбивати малий бізнес

9 November 2020, 11:40

У Житомирі 9 листопада на майдані Корольова зібралося більше сотні людей з плакатами на захист малого бізнесу.

Мітинг проходить у рамках всеукраїнської акції «Право на працю», яку організували представники руху «SaveФОП».

Житомирській підприємці тримають в руках плакати: «Політичні діячі дайте можливість працювати вночі», «Закриємо бізнес у карантин – закриємо назавжди», «Влада – вбивця малого бізнесу», «Чому супермаркети працюють, а малий бізнес ні», «Дайте можливість працювати». Також є плакати з вимогою ухвалити законпроєкти про внесення змін до Податкового кодексу: №3853-1 (щодо запровадження щорічного підвищення граничних обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а також скасування корупційного механізму кеш-бек), №3853-2 (щодо визначення обсягів доходів для застосування спрощеної системи оподаткування, відновлення права платників єдиного податку не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та скасування корупційного механізму кеш-бек), №3993 (щодо спрощення обліку доходів фізичних осіб-підприємців).

У підприємців, які зібралися на майдані, дві вимоги: не закривати малий бізнес у «червоній» зоні та не вводити «карантин вихідного дня»; скасувати введення касових апаратів.

Для привернення уваги люди на кілька хвилин перекрили рух по вулицях Велика та Мала Бердичівська, а потім повернулися на майдан Корольова. До мітингувальників вийшов голова ОДА Віталій Бунечко.

Детальніше дивіться у сюжеті

Нагадаємо, з 9 листопада 2020 року почали діяти нові обмеження щодо карантинних зон в Житомирській області, де всі міста та райони – в «червоній» зоні. Зокрема, в Житомирі, Бердичеві, Коростені, Малині та Новограді-Волинському не забороняють роботу магазинів та закладів громадського харчування.

Як повідомляв Житомир.info, власники житомирських закладів харчування повідомляли, що поліція складає протоколи на тих, хто працює, за порушення карантинних обмежень. За добу 3 листопада 2020 року поліцейські оформили 69 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КУАП за порушення правил щодо карантину людей, у тому числі – за порушення режиму роботи розважальних та торгівельних закладів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мітинг ФОП бізнес акція майдан Корольова карантин  
Матеріали по темі