Політика

ЦВК оприлюднила результати виборів депутатів трьох районних рад Житомирської області

9 листопада 2020, 13:09

Центральна виборча комісія станом на ранок 9 листопада оприлюднила результати виборів трьох районних рад Житомирської області, в кожній з яких по 42 депутати.

Відсутні лише результати найбільшої райради – Житомирської, де обирали 54 депутати.

З дев’яти партій, які висували своїх кандидатів в депутати Бердичівської районної ради, прохідний бар’єр у 5% подолали всі, крім партії «Голос».

Найбільше депутатів (по 7) матимуть партії «Слуга народу» та «Батьківщина».

Бердичівський район (з адміністративним центром у місті Бердичів) у складі територій Андрушівської міської, Бердичівської міської, Вчорайшенської сільської, Гришковецької сільської, Краснопільської сільської, Райгородоцької сільської, Ружинської селищної, Семенівської сільської, Червоненської селищної, Швайківської сільської територіальних громад.

До Коростенської районної ради з дев’яти партій потрапили сім. Не подолали прохідний бар’єр партії «Ліва опозиція» та «Пропозиція».

Найчисельніша фракція буде у партії «Наш край» - 10 депутатів.

Коростенський район (з адміністративним центром у місті Коростень) у складі територій Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Коростенської міської, Лугинської селищної, Малинської міської, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад.

У Новоград-Волинську районну раду пройшли представники 10 з 11 партій, які зареєстрували своїх кандидатів у депутати. Не подолала прохідний бар'єр лише партія «Голос».

Найбільші фракції в новообраній райраді будуть у партій «Слуга народу» та «Наш край» - по 6 депутатів.

Новоград-Волинський район (з адміністративним центром у місті Новоград-Волинський) у складі територій Баранівської міської, Барашівської сільської, Брониківської сільської, Городницької селищної, Довбиської селищної, Дубрівської сільської, Ємільчинської селищної, Новоград-Волинської міської, Піщівської сільської, Стриївської сільської, Чижівської сільської, Ярунської сільської територіальних громад.

Нагадаємо, 2 листопада на сайті ЦВК по Житомирській області оприлюднені результати виборів мера Новограда-Волинського – самовисуванець Микола Боровець отримав 18%. У Бердичеві переможцем виборів міського голови з результатом 28,76% став депутат облради від ВО «Батьківщина» Сергій Орлюк, який балотувався під партії «Пропозиція». За попередніми даними у Коростені на шостий строк переобрали мера Володимира Москаленка, який балотувався від партії «Наш край», але результати на сайті ЦВК станом на 9 листопада не оприлюднені.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становила 37,47%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори райрада ЦВК депутат  
Матеріали по темі