Місто

​Після скарги в АМКУ «Фаворит ОПТ» визнали переможцем тендеру на встановлення пам’ятника АТОвцям у центрі Житомира

23 November 2020, 13:42

20 листопада управління капітального будівництва Житомирської міської ради скасувало своє попереднє рішення про визнання ТОВ «АртХаус» переможцем торгів зі спорудження пам’ятника АТОвцям і повідомило про намір укласти договір з ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит».

Про це йдеться у протоколі розгляду тендерних пропозицій від 20 листопада, оприлюдненому на ресурсі ProZorro.

Зазначимо, що у тендері на спорудження пам’ятника АТОвцям, оголошеному 31 серпня 2020, взяли участь троє учасників. Спершу переможцем торгів визнали найдешевшу пропозицію «Фаворит ОПТ» у 5 млн 386 тис. грн. Проте згодом дану пропозицію відхилили, бо серед поданих документів було протерміноване свідоцтво про проходження директором фірми перевірки знань з охорони праці.

Після цього ДП «Фаворит ОПТ» поскаржилось до Антимонопольного комітету на порушення порядку проведення закупівлі. З підстав того, що тендерна документація дійсно не містила окремих вимог щодо чинності документів щодо проходження навчання з охорони праці, АМКУ частково задовольнив скаргу і зобов’язав УКБ скасувати рішення про відхилення пропозиції «Фаворит ОПТ».

Таким чином, тендерний комітет мусив скасувати попереднє рішення про визнання переможцем торгів ТОВ «АртХаус» та повідомити про намір укласти договір з ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит».

Разом з тим, переможець торгів усунув недоліки в документації і таки надав чинний документ, що підтверджував проходження директором фірми перевірки знань з охорони праці.

Нагадаємо, 8 жовтня 2020 тендерний комітет відхилив найдешевшу пропозицію на тендері зі спорудження пам’ятника АТОвцям у Житомирі – ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» у 5 млн 385,950 тис. грн. Причиною такого рішення стала відсутність чинних документів, які б підтвердили проходження директором фірми перевірки з охорони праці. Тоді ж переможцем торгів було визнано іншого учасника закупівлі – ТОВ «АртХаус» з пропозицією у 5,7 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 17 грудня 2019 затвердили результати конкурсу на кращий пам’ятний знак «Воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на сході України» Перемогу отримав ескіз Дарини Євпак «Шлях до перемоги» з фігурами воїна, медсестри, волонтера та добровольця. Ескіз пам’ятника, на який потрібно близько 6,5 млн грн, мер Житомира Сергій Сухомлин презентував ветеранами АТО/ООС та родинами загиблих військовослужбовців 5 серпня 2020 року.

31 серпня УКБ оголосило тендер на спорудження пам’ятника АТОвцям та благоустрій скверу навколо нього за адресою вул. Перемоги, 2.

У вересні родини загиблих та воїни АТО під час обговорення прийняли рішення, аби пам’ятник АТОвцям в центрі Житомира мав назву «Захисникам України у війні з російським агресором». 16 вересня Житомирський міськвиконком прийняв рішення про зміну назви пам’ятного знаку/композиції.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пам'ятник АТОвцям тендер УКБ Фаворит ОПТ АртХаус  
Матеріали по темі