Місто

Працівники «Житомиртеплокомуненерго» три місяці не отримують зарплату через заблоковані рахунки підприємства

1 грудня 2020, 10:19

В комунальному підприємстві «Житомиртеплокомуненерго» вже три місяці не виплачують зарплату.

Про це повідомили працівники КП, в міській раді Житомир.info 1 грудня підтвердили, що це дійсно так, бо виконавча служба й досі не розблокувала рахунки.

«Так, дійсно, людям три місяці не виплачують зарплату. Вже підписана мирова угода, відповідні документи вже десять днів знаходяться в Державній виконавчій службі, але вони не розблоковують рахунки. Коли мирова угода, підписана всіма сторонами, десять днів лежить у виконавчій службі, а рахунки не розблоковані – це просто саботаж Державної виконавчої служби України», - сказав заступник мера Сергій Кондратюк.

Він зауважив: якщо впродовж кількох днів рахунки не будуть розблоковані, то міська влада буде ініціювати відкриття кримінального провадження на працівників виконавчої служби, які не розблоковують рахунки підприємства і залишають людей без заробітної плати.

«Це абсурдна ситуація, коли закони України порушують ті служби, які мають контролювати їх виконання. Це просто саботаж і знущання над людьми», - наголосив заступник мера.

Нагадаємо, рахунки КП «Житомиртеплокомуненерго» заблоковані з 7 серпня рішенням виконавчої служби, директор підприємства Дмитро Рогожин назвав це рішення заангажованим та незаконним, зауваживши, що арештувати рахунки дуже легко, а зняття арешту – це досить тривала процедура. Сергій Кондратюк пояснював, що у теплокомуненерго дійсно були борги, втім вони були реструктуризовані ще кілька років тому і комунальне підприємство справно їх виплачувало. Під час розгляду на позачерговій сесії Житомирської міської ради 2 вересня питання щодо звернення до президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням втрутитися у ситуацію з арештом рахунків комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго», мер Сергій Сухомлин заявив, що арешт рахунків – це «банальна тупість виконавців і бажання заробити кошти для виконавчої служби».

Як повідомляв Житомир.info, опалювальний сезон 2020-2021 року стартував у Житомирі 18 жовтня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомиртеплокомуненерго зарплата Кондратюк виконавча служба  
Матеріали по темі