Влада

Житомирська облрада знову планує виділити мільйони на каналізацію в Андрушівці та відеоспостереження і огорожу ботанічного саду

16 December 2020, 16:03

Житомирська обласна рада збирається затвердити кошторис витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік, де знову передбачені кошти для ботанічного саду ЖНАЕУ (зараз – Поліський національний університет) – на ремонт огорожі та придбання приладів відеоспостереження.

Проєкт рішення сесії про затвердження кошторису оприлюднений на сайті облради 16 грудня.

«Враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 17.12.2020,з питань бюджету та фінансів від 21.12.2020, з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.12.2020, обласна рада вирішила затвердити кошторис витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік згідно з додатком», - йдеться у проєкті рішення.

Загальний обсяг витрат природоохоронного фонду на 2021 рік – 5,8 млн грн, з яких більшу частину хочуть направити Андрушівській міській раді: 2 млн 971,1 тис. грн – на будівництво очисних споруд каналізації; 100 тис. грн – на пусконалагоджувальні роботи І етапу цього будівництва; 99,3 тис. грн – на технічне переоснащення із заміною аварійного обладнання КНС № 3, що знаходиться за адресою: вул. Івана Франка, та заміна частини напірного колектора, що знаходиться за адресою: вул. Клубна.

Ще 2 млн 029,6 тис. грн планують спрямувати на «проєктування та виконання робіт з будівництва та реконструкції частини огорожі, центральної алеї Ботанічного саду ЖНАЕУ, придбання спеціального обладнання (приладів відеоспостереження) для забезпечення його охорони».


Додаток до проєкту рішення облради

Нагадаємо, на 2020 рік запланований кошторис природоохоронного фонду був 6 млн 545 тис. грн, з яких 1 млн 945 тис. грн виділяли Андрушівці на ті ж самі потреби. Впродовж року в кошторис двічі вносили зміни, зокрема, рішенням сесії від 5 березня 2020 року загальний кошторис збільшили до 18 млн 756,7 тис. грн, водночас кошти для Андрушівки зросли до 3 млн 170 тис. грн й додалася стаття витрат «Проєктування та виконання робіт з будівництва та реконструкції частини огорожі, центральної алеї Ботанічного саду ЖНАЕУ, придбання спеціального обладнання (приладів відеоспостереження) для забезпечення його охорони» - 1,2 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, кошторис витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2019 рік в розмірі 15 млн 726,1 тис. грн затвердили на сесії Житомирської обласної ради 15 травня 2019 року, де 1,1 млн грн виділяли на реконструкцію каналізації в Андрушівці і 1,5 млн грн – на будівництво та реконструкцію частини огорожі, центральної алеї Ботанічного саду ЖНАЕУ та придбання приладів відеоспостереження для його охорони.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада екологія Андрушівка ботанічний сад кошторис  
Матеріали по темі