Місто

Голова ОДА пообіцяв виправити недоліки капітального ремонту вулиці Київської в Житомирі, але треба почекати до весни

13 January 2021, 15:35

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко пообіцяв, що підрядник за свої кошти виправить недоліки капітального ремонту вулиці Київської у Житомирі.

Про це Бунечко сказав 13 січня в програмі «Діалоги» на Житомир.info.

«Вулиця Київська – ми її виправимо, там проведена експертиза, там дійсно є питання по верхньому шару покриття, тому, коли дозволить вже погода... Більш того, у нас в (тендерній) документації є виправлення цих дефектів від підрядної організації. Тому я запевняю житомирян, що по вулиці Київській роботи будуть доведені до того рівня якості «як положено». Їздив по Київській з начальником департаменту (регіонального розвитку) Інною Хоменко, не кажу, що це інспекція, бо інспектувати я не можу, але «на глазок», як звичайний, пересічний житомирянин рухаючись на автомобілі я відчуваю, що якість є незадовільною», - наголосив голова ОДА та ще раз запевнив, що недоліки будуть виправлені навесні, коли дозволить погода.

Щодо завершення капітального ремонту на Великій Бердичівській, то конкретні терміни голова облдержадміністрації не назвав.

«Я не готовий сказати щодо завершення цього об’єкту, ми доробимо. Я позавчора (11 січня) мав розмову з Сергієм Івановичем Сухомлином (Житомирським міським головою), запевнив його», - сказав Віталій Бунечко.

Повністю програму «Діалоги» дивіться тут

Нагадаємо, в 2020 році частину вулиці Київської (від майдану Соборного до вул.Небесної сотні) та вулиці Великої Бердичівської (від вул.Довженка до вул.Жуйка) капітально ремонтували в рамках президентської програми «Велике будівництво», замовником робіт був департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, на початку літа 2020 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні: 9 червня 2020 року визначили переможця – ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. Капітальний ремонт Київської розпочали 8 серпня і завершили роботи на початку листопада, а потім збиралися усувати недоліки.

Наприкінці липня 2020 року департамент регіонального розвитку ОДА з третьої спроби провів тендер на капітальний ремонт ділянки Великої Бердичівської від Довженка до вулиць Льва Толстого та Жуйка. Тендер виграло київське ТОВ «МІТТЕЛ» за 22 млн 644 тис. 64,62 грн. 26 серпня на Великій Бердичівській почали ремонт, 17 грудня ремонтні роботи ще тривали.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бунечко дорога ремонт вул.Київська "Велике будівництво" вул. Велика Бердичівська  
Матеріали по темі