Місто

Житомирське ТТУ дочекалося тролейбуса, без якого партію нового транспорту не могли випустити на маршрути

20 січня 2021, 12:39

До кінця тижня (до 24 січня) на маршрути випустять одинадцять нових зелених тролейбусів, які КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» отримало минулого року.

Про це 20 січня Житомир.info розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

«Остання партія без однієї одиниці надійшла в грудні згідно з графіком. Була затримка з одним тролейбусом, а саме з електродвигуном. На минулому тижні він вже прийшов, прийомку пройшов успішно. Всі одиниці тролейбусів минулого тижня і зараз проходять обкатку по вулицях міста, і вже під кінець тижня вони будуть випущені на лінію по маршрутах згідно з графіками. Ми вже домовлялися, що не буде привілеїв тому чи іншому району міста, всі вони міняються. На всіх районах вони будуть обов'язково в графіку», – говорить заступник мера Олександр Шевчук.


Чергову партію тролейбусів очікують в наступному місяці.

«Остання партія тролейбусів – це одинадцять тролейбусів і плюс один по додатковій угоді, який ми все-таки підписали на залишок коштів. Вони планують бути у лютому, дата у нас була попередньо затверджена, але озвучувати не буду, бо прийшов лист, що вони хочуть змінити дату. Але в лютому обіцяють дванадцять останніх тролейбусів отримати», – каже Олександр Шевчук.

Нагадаємо, планувалося, що до кінця 2020 року Житомир отримає 50 білоруських тролейбусів. Однак станом на 21 грудня на підприємстві було 34 одиниці нового транспорту, до кінця 2020 року ТТУ мало отримати ще 4.

30 грудня 2020 року на позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради начальник ТТУ Андрій Нечуйвітер розповідав, що підприємство отримало чергову партію білоруських тролейбусів. Однак на маршрути їх випустити тоді не могли, адже в партії бракувало однієї одиниці транспорту – приїхало 10 тролейбусів замість 11.

Як повідомляв Житомир.info, 14 червня 2019 року Житомир підписав грантову угоду з ЄБРР по кредиту у 10 млн євро на 50 нових тролейбусів. Тендер на закупівлю 49 одиниць електротранспорту для Житомирського ТТУ був оголошений 9 квітня 2019 року. 3 жовтня 2019 року в рамках Другого форуму регіонів України та Білорусі тодішній в.о. директора комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Максим Манухін та представник ВАТ «Управляюча компанія холдингу «Белкомунмаш» Дмитро Парков підписали договір щодо закупівлі 49 нових тролейбусів.

19 червня 2020 року до Житомира прибули два перші білоруські тролейбуси (загалом перша партія – це 5 одиниць транспорту). 6 серпня до Житомира привезли два нові тролейбуси з Білорусі з другої партії закуплених.

10 вересня до КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» прибули 11 тролейбусів. Перед випуском на маршрути їх освятили.

18 серпня Житомир.info дізнавався, чи вплинуть загальнонаціональні страйки в Білорусі на поставку нових тролейбусів до Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тролейбус ТТУ білоруські тролейбуси Білорусь  
Матеріали по темі