Влада

Робоча група Житомирської облради обговорювала долю двох комунальних санаторіїв: один вирішили зберегти, а інший – продати

16 February 2021, 20:18

В обласній раді відбулось чергове засідання робочої групи щодо подальшого функціонування двох комунальних підприємств: «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег», який наразі перебуває у стадії ліквідації, та «Обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій «Лісова казка» Житомирської обласної ради.

Про це ввечері 16 лютого повідомила пресслужба облради.

«Минулого тижня робоча група на чолі з заступником голови обласної ради Володимиром Ширмою відвідала ці санаторії та вивчала ситуацію на місці. Стурбованість у депутатів викликала ситуація з відключенням опалення у санаторії «Лісовий берег», в результаті чого у будівлях починається процес руйнації. Володимир Ширма пояснив, що ліквідація підприємства згідно із рішенням сесії обласної ради, має завершитися до квітня 2021 року, та дав доручення голові ліквідаційної комісії прозвітувати щодо мотивів рішення стосовно відключення опалення», - йдеться у повідомленні.

Щодо подальшої долі санаторію, одним із варіантів використання комунального майна, на виїзному засіданні, депутати пропонували надання житла медикам. На початку засідання члени робочої групи заслухали заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лучківа, який повідомив, що поліпшення житлових умов в області потребують 49 лікарів та 252 молодших спеціалістів з медичною освітою. В ході обговорення депутати зробили висновок, що створення на базі санаторію «Лісовий берег», гуртожитку, все ж таки недоцільно, аргументувавши це віддаленістю від міста і високою вартістю опалення та інших комунальних послуг.

«Щодо санаторію «Лісова казка», депутати одноголосно прийняли рішення про доцільність комплексного розвитку даного закладу. Важливу роль у даному випадку мають відіграти професійні управлінські якості керівника, який має надати членам робочої групи обґрунтований бізнес-план», - інформує пресслужба обласної ради.

Підсумувавши результати засідання робочої групи, Володимир Ширма поставив на голосування пропозицію щодо санаторію «Лісовий берег», яка передбачає, що після завершення процесу ліквідації, буде внесена пропозиція профільним комісіям розглянути можливість продажу через аукціон даної установи.

Що стосується санаторію «Лісова казка», директору було надано час для напрацювання його власного бачення подальшого функціонування установи.

Дані пропозиції були підтримані одноголосно.

Як повідомляв Житомир.info, в червні 2020 року тодішній голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма оглядав матеріально-технічну базу санаторію «Лісовий берег» і розповідав про можливі варіанти перепрофілювання закладу зазначаючи, що це потребує значних коштів: треба зробити ремонт, оновити майно, створити відповідні умови. 10 грудня 2020 року оприлюднили проєкт рішення сесії обласної ради про передачу майнового комплексу комунальної установи «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег» Житомирської обласної ради загальною площею 9675,8 кв. м, який знаходиться в селі Іванівка Житомирського району на вул. Санаторна, 1, на баланс обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради. Ці плани обурили депутатів Житомирської міської ради, адже поряд знаходиться дитячий табір «Супутник».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада санаторій робоча група 
Матеріали по темі