Місто

З бюджету Житомира виділять 2,2 млн грн співфінансування на будівництво індустріального парку

17 February 2021, 09:49

В бюджеті Житомирської міської територіальної громади передбачили 2,2 млн грн для співфінансування будівництва індустріального парку на Київському шосе.

Таке рішення ухвалили на черговому засіданні виконкому 17 лютого.

«Постановою Кабміну на поточний рік подається заявка управлінням капітального будівництва на фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. До переліку об’єктів попередніх включено «Будівництво індустріального парку по шосе Київському в м.Житомирі» на сумо 20 мільйонів за рахунок коштів ДФРР і необхідно передбачити співфінансування 2 млн 222 тис. 222 тис.грн. Ця сума нам доведена обласним управлінням і, відповідно, це рішення виконавчого комітету – пропозиції щодо внесення змін до бюджету, які в подальшому будуть внесені на розгляд сесії міської ради. На бюджетній комісії попередньо погоджено, тому прошу схвалити ці зміни», - пояснила директор департаменту бюджет та фінансів Діна Прохорчук.

Нагадаємо, в проєкти, які фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку в 2021 році, включили житомирський індустріальний парк: загальна вартість проєкту 48 млн 338,31 тис. грн, з яких 4 млн 833.832 тис. грн – співфінансування з місцевого бюджету (10%).

Як повідомляв Житомир.info, 28 грудня 2015 року на сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за дозвіл на розробку детального плану території для розміщення індустріального парку по Київському шосе. Наприкінці жовтня 2016 року індустріальний парк «Zhytomyr East» був включений до державного реєстру індустріальних парків України. 9 березня 2017 року депутати Житомирської міської ради одноголосно підтримали проєкт рішення про укладання меморандуму про партнерство з ТОВ «Житомирська меблева фабрика», яке планувало побудувати підприємство на території індустріального парку. В липні 2018 року в інтерв’ю мер Сергій Сухомлин говорив, що меморандум підписаний, земля передана, інвестор сумлінно вносить плату за оренду земельної ділянки, але поки нічого не будує.

В червні 2020 року директор «Агенції регіонального розвитку Житомирської області» Артем Сачук наголошував, що житомирський індустріальний парк є в реєстрі індустріальних парків, але він «мертвий», бо необхідно вкласти кошти громади в комунікації до індустріального парку, тоді інвестор зайде.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком індустріальний парк бюджет ДФРР 
Матеріали по темі