Місто

У Житомирі 12 березня громадський транспорт працюватиме у звичайному режимі, – Костянтин Підпокровний

11 березня 2021, 21:12

У Житомирі 12 березня громадський транспорт працюватиме у звичайному режимі.

Про це ввечері 11 березня Житомир.info повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

«Завтра, 12 березня, весь громадський транспорт міста працюватиме у звичайному режимі. Мова йде саме про 12 березня. Надалі будемо спиратися на нове рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС і тоді прийматимемо рішення на місцевому рівні щодо роботи громадського транспорту. Але на завтра все без змін», – зазначив Костянтин Підпокровний.

Нагадаємо, вечері 9 березня стало відомо, що Кабінет міністрів розширив перелік карантинних обмежень у «червоній» зоні епіднебезпеки поширення COVID-19, в якій перебувають Житомирська та ще три області. Зокрема, заборонив пасажирські перевезення.

10 березня в ОДА та міській раді запевняли, що у Житомирі та області громадський транспорт працюватиме без змін.

11 березня в Житомирській ОДА повідомили, що 12 березня припиняють роботу рейсові автобуси на приміських, міжміських та внутрішньообласних маршрутах. А про ситуація з громадським транспортом у Житомирі обіцяли повідомити пізніше.

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2021 року на позачергому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийняте рішення з третього березня встановити у Житомирській області «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 карантин червона зона транспорт маршрутка тролейбус Підпокровний  
Матеріали по темі