Місто

​На виконкомі в Житомирі розподілили 13 млн грн субвенції на забезпечення житлом 9 родин учасників бойових дій

26 August 2021, 11:15

Дев’ять родин загиблих та поранених учасників АТО, «афганців» та переселенців за кошти держсубвенції забезпечать житлом в Житомирі.

Про це йшла мова 26 серпня на позачерговому засіданні виконкому під час обговорення рішення «Про розподіл субвенції».

Проєкт даного рішення був оприлюднений на офіційному сайті напередодні, у ньому йшлося про спрямування 1 млн 328,9 тис. грн для придбання житла для внутрішньо-переміщеної особи, яка брала участь в АТО. Втім на виконкомі директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук зауважила, що на даний час до міського бюджету надійшли ще кошти, тому виникла необхідність внести зміни до вже оприлюдненого рішення виконкому про розподіл субвенції.

«Надійшла субвенція з бюджету для виплати грошової компенсації для внутрішньо-переміщених осіб, які брали участь в АТО. Сума 1 млн 328,9 тис. грн передбачена проєктом рішення. Прошу прийняти за основу, бо вчора ще надійшли додаткові кошти», - повідомила Діна Прохорчук.

За її словами, згідно з розпорядженням голови ОДА, додатково надійшли кошти на забезпечення житлом родин учасників бойових дій.

«9 млн для забезпечення житлом сімей загиблих та учасників АТО з І та ІІ групами інвалідності, а також для учасників бойових дій на території інших держав – 2 млн 684 тис. грн. Загальна сума субвенції на забезпечення житлом 13 млн 18 тис. грн», - розповіла Діна Прохорчук.

Як зазначила керівник департаменту бюджету і фінансів, за ці кошти житлом забезпечать 6 родин загиблих та учасників АТО з інвалідністю, 2 родини «афганців» та одну сім’ю внутрішньо-переміщеної особи, учасника АТО.

«Черга вже сформована і 9 квартир – це близько 10-15% від загальної черги. Потреба набагато більша і становить близько 100 млн грн», - додала Діна Прохорчук.

Нагадаємо, у 2020 році 21 родина АТОвців з Житомирської області отримала грошові компенсації на придбання житла.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням КМУ від 1 липня 2020 року Житомирська область отримала 23 млн 770 тис. 886 грн субвенції на житло для військовослужбовців, які брали участь у відсічі збройній агресії на Донбасі та отримали поранення.

13 серпня 2020 голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що держава компенсувала 25 млн грн за житло для поранених учасників АТО з Житомирської області, проте загальна потреба на ці цілі становить понад 120 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УБД АТО житло квартира субвенція компенсація  
Матеріали по темі