Місто

​УКБ оголосило тендер на будівництво індустріального парку в Житомирі за 31,8 млн грн

30 August 2021, 11:28

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на будівництво індустріального парку на Київському шосе в Житомирі після коригування. Очікувана вартість закупівлі - 31,8 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 28 серпня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з будівництва індустріального парку мають бути виконані до 31 грудня 2021 року. Джерело фінансування: 11,8 млн грн з місцевого бюджету та 20 млн грн з державного бюджету України.

У технічному завданні вказано, що підрядник має розібрати та відновити дорожнє покриття, провести землеробні роботи, укласти трубопровід з поліетиленових труб з гідравлічним випробуванням, улаштувати круглі колодязі зі збірного залізобетону у мокрих ґрунтах, устаткувати каналізаційну насосну станцію та інше.

Управління капітального будівництва приймає пропозиції до 14 вересня, аукціон запланований на 15 вересня.

Зазначимо, що за коригування проєктних робіт з будівництва індустріального парку УКБ заплатило ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня» 1,4 млн грн.

Нагадаємо, 17 березня 2021 року на дистанційній позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати виділили 2,2 млн грн на будівництво індустріального парку на умовах співфінансування з ДФРР. Виділення цих коштів передбачили на засіданні міськвиконкому 17 лютого.

Як повідомляв Житомир.info, до проєктів, які фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку в 2021 році, включили житомирський індустріальний парк: загальна вартість проєкту 48 млн 338,31 тис. грн, з яких 4 млн 833.832 тис. грн – співфінансування з місцевого бюджету (10%).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: індустріальний парк УКБ тендер  
Матеріали по темі