Місто

Після скарг у соцмережах робоча група перевіряла якість ремонту на Ріхтера в Житомирі: три зразки асфальту взяли на експертизу

30 September 2021, 11:36

Заступник мера Житомира разом з робочою групою, а також з представником громадськості 29 вересня перевіряв якість виконання робіт з поточного ремонту дороги на вулиці Святослава Ріхтера.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

«Відреагувавши на повідомлення небайдужих мешканців у соцмережах щодо неякісного ремонту дороги по вулиці Святослава Ріхтера, ми сьогодні виїхали з робочою групою на місце і перевіряємо якість виконаної роботи», – розповідає заступник міського голови Олександр Шевчук. Було запрошено представника від громадськості В’ячеслава Магалецького.

До складу робочої групи увійшли представники управління транспорту та зв’язку та капітального будівництва, начальник КП «УАШ», начальник контрольно-аналітичного відділу міської ради та представники підрядної організації.

«Разом з лабораторію підрядної організації перевіряємо місця, до яких у громадян були сумніви щодо якості, зокрема товщини асфальтобетонного покриття й товщини укладеного асфальту. Шляхом вирубки кернів асфальтобетону відібрали три зразки, які передали до лабораторії для встановлення їх відповідності вимогам ДСТУ. Все зафіксовано протоколом, і експертиза покаже, чи відповідає результат дефектному акту та завданню, яке було поставлене перед підрядною організацією», – зауважив Олександр Шевчук.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вулиці Святослава Ріхтера (від вул. Івана Кочерги до вул. Льва Толстого) почалися 14 червня цього року: підрядник ПП «Автомагістраль» за 9 млн 427 тис. грн має відремонтувати 1,5 км дорожнього покриття та тротуари, замінити люки і зливові решітки.

4 серпня місцеві жителі повідомили редакції, що під час ремонту тротуару на вулиці Святослава Ріхтера кілька дерев закатали в асфальт. Наступного дня, 5 серпня, начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний повідомив, що закатані в асфальт дерева розчистили.

Як повідомляв Житомир.info, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради 7 травня 2021 року уклало три угоди з ПП «Автомагістраль» на поточний ремонт трьох вулиць Житомира – Святослава Ріхтера, Жуйка та Хлібної на загальну вартість 24,4 млн грн: очікувана вартість закупівлі по ремонту вул.Святослава Ріхтера становила 11,6 млн грн, роботи мають завершити до кінця 2021 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вул.Ріхтера ремонт дорога  
Матеріали по темі