Місто

У Житомирі на капітально відремонтованій Великій Бердичівській під автобусом провалився асфальт

24 October 2021, 23:45

Ввечері 24 жовтня на вулиці Великій Бердичівській у Житомирі під автобусом провалився асфальт.

Фото такого змісту поширюють користувачі соцмереж.

За їхньою інформацією, інцидент трапився близько 19:30 год. на ділянці дороги від вулиці Довженка до перехрестя з вулицями Жуйка та Льва Толстого. Судячи з фото, на дорожньому покритті утворилася широка тріщина, а заднє колесо автобуса опинилося у «‎прірві». ‎

Фото з сайту «Перший житомирський»

Станом на 23:45 год. 24 жовтня у пресслужбі патрульної поліції Житомирської області не мали інформації стосовно цього інциденту.

Нагадаємо, 2 вересня 2021 року Житомир.info «‎проінспектував»‎ ділянку дороги по вулиці Велика Бердичівська від вулиці Довженка до перехрестя з вулицями Жуйка та Льва Толстого, яка була капітально відремонтована у 2020 році. На вказаній ділянці були нерівно встановлені люки, частково стерта розмітка та деформоване дорожнє покриття. Як зазначали у департаменті регіонального розвитку Житомирської ОДА, роботи вважали невиконаними, адже об’єкт у підрядника (київської фірми «МІТТЕЛ») не прийняли, оскільки технагляд виявив недоліки, які він, підрядник, мав усунути. У департаменті зазначали, що підрядник пообіцяв виправити недоліки до 12 вересня 2021 року.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці липня 2020 року департамент регіонального розвитку ОДА з третьої спроби провів тендер на капітальний ремонт ділянки Великої Бердичівської від Довженка до вулиць Льва Толстого та Жуйка. Тендер виграло київське ТОВ «МІТТЕЛ» за 22 млн 644 тис. 64,62 грн.

Договір уклали 5 серпня. 26 серпня на Великій Бердичівській у Житомирі почали ремонт цієї ділянки: після демонтажу бордюрів перекрили одну смугу руху.

12 листопада 2020 року заступник міського голови Олександр Шевчук розповідав про хід робіт на Великій Бердичівській та наголошував, що дороблювати її можуть аж до кінця року. Втім 17 грудня 2020 року роботи ще тривали, через що у місті утворювалися затори.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: асфальт дорога Велика Бердичівська провалля  
Матеріали по темі