Влада

Через рік після звернення Верховний суд почав розгляд касаційної скарги екскерівника ТТУ Демчика щодо поновлення на роботі

23 November 2021, 13:26

Верховний Суд вважає, що справа за позовом Євгенія Демчика до Житомирського міського голови Сергія Сухомлина про визнання протиправними та скасування розпоряджень міського голови, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку, за касаційною скаргою Демчика на рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 2 червня 2020 року та постанову Житомирського апеляційного суду від 15 вересня 2020 року, підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки доводи касаційної скарги викликають необхідність перевірки матеріалів справи.

Про це йдеться в ухвалі Верховного суду від 12 листопада 2021 року.

«У вересні 2019 року ОСОБА_1 звернувся з позовом до Житомирського міського голови Сухомлина С. І. про визнання протиправними та скасування розпоряджень міського голови, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Рішенням Житомирського районного суду Житомирської області від 02 червня 2020 року, залишеним без змін постановою Житомирського апеляційного суду від 15 вересня 2020 року, у задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено. У касаційній скарзі, поданій у жовтні 2020 року (виділено ред.) до Верховного Суду, ОСОБА_1, посилаючись на неправильне застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального й процесуального права, просив скасувати рішення Житомирського районного суду Житомирської області від 02 червня 2020 року та постанову Житомирського апеляційного суду від 15 вересня 2020 року і ухвалити нове рішення про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Ухвалою Верховного Суду від 04 листопада 2020 року відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1», - зазначається в матеріалах суду.

Скріншот з ухвали Верховного суду

Нагадаємо, мер Житомира Сергій Сухомлин призначив Євгенія Демчика начальником ТТУ з 10 вересня 2018 року і після двох доган звільнив його з цієї посади з 23 серпня 2019 року. 17 вересня 2019 року Житомирський районний суд отримав позов Євгенія Демчика про визнання протиправним та скасування розпоряджень міського голови, поновлення на роботі і стягнення середнього заробітку. 2 червня 2020 року суд відмовив у задоволенні позовної заявив, а 15 вересня цього ж року Житомирський апеляційний суд залишив без зміни рішення суду першої інстанції.

Водночас колишній керівник ТТУ оскаржував у суді розпорядження мера про дві догани, які й стали причиною його звільнення: суд за скасування першої догани, отриманої 21 лютого 2019 року, Демчик програв, по другій догані від 13 травня 2019 року – виграв. В розгляді обох справ сторони дійшли до Верховного суду, який відмовив у відкритті касаційних проваджень на рішення суду першої інстанції та апеляційного.

Як повідомляв Житомир.info, в серпні 2020 року прокуратура розпочала кримінальне провадження за виявленими фактами розтрати службовими особами комунального підприємства понад пів мільйона гривень: під час аудиту КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» виявлено розтрату в листопаді-грудні 2018 року 511 тис. грн на закупівлі теплозахисних штор на ворота депо та монтажі миючого комплексу, які через технічні причини не можуть використовуватися підприємством.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд ТТУ Демчик звільнення  
Матеріали по темі