Місто

​У цьому році в Житомирській громаді 5 учасників АТО отримали компенсацію на житло, в черзі ще майже 50 претендентів, - Краснопір

8 December 2021, 11:08

У Житомирській міській територіальній громаді у 2021 році 5 учасників АТО отримали компенсацію на житло з бюджету. В черзі – ще близько 50 людей, серед яких внутрішньо-переміщені особи, учасники бойових дій та військовослужбовці.

Про це під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради 8 грудня розповіла директор департаменту соціальної політики Вікторія Краснопір.

«5 учасників АТО в цьому році отримали державну компенсацію на житло. Ми працюємо над тим, щоб всю нашу чергу забезпечити житлом. Зараз в черзі близько 50 осіб по всіх трьох постановах: це ВПО, УБД, особи з інвалідністю І та ІІ групи і військовослужбовці, афганці та учасники бойових дій. Все що буде, все опрацюємо», - зазначила Вікторія Краснопір.


Міський голова Сергій Сухомлин зауважив, що в державному бюджеті на 2022 рік передбачено 5.6 млрд на житло для учасників АТО.

«На наступний рік виконана обіцянка і уряду, і президента, заклали величезну суму в державному бюджеті, якщо я не помиляюсь, то це 5.6 мільярда на житло…Треба опрацювати і надати всі документи, щоб всі родини отримали житло», - зазначив Сергій Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, у серпні 2021 року на виконкомі в Житомирі розподілили 13 млн грн субвенції на забезпечення житлом 9 родин учасників бойових дій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: житло військовий компенсація АТО бюджет  
Матеріали по темі