Фоторепортаж

Як у Житомирі запалювали вогні на головній ялинці. Фоторепортаж

19 December 2021, 19:33

19 грудня у Житомирі відкрили головну різдвяно-новорічну ялинку, яка росте біля міської ради на вулиці Михайлівській. Запаленню вогнів на новорічному дереві супроводжувалося музичними та хореографічними виступами. Зокрема, один із художніх колективів затанцював аркан – це український народний чоловічий танець, поширений на Закарпатті та сусідніх регіонах.

Зазначимо, що житомирянам, які з сім’ями прийшли на пішохідну вулицю, довелося більш ніж годину чекати відкриття ялинки: відповідно до плану заходів міської ради, засвітити її мали о 17:00, натомість вона засяяла після 18-ї.

Як 19 грудня 2021 року запалювали вогні на головній ялинці Житомира, дивіться також у відеосюжеті

Нагадаємо, протягом дня 19 грудня 2021 року в центрі Житомира їздив святковий потяг з казковими героями та святим Миколаєм. А до 20:00 год. у водонапірній вежі працюватиме резиденція святого Миколая.

Як повідомляв Житомир.info, 16 грудня 2021 року в Житомирі почали встановлювати будиночки для майбутнього різдвяного ярмарку та атракціони. Цього року ці локації будуть на вулиці Пушкінській, біля обласної філармонії. Головна архітекторка міста Ольга Бронштейн обіцяла, що вже 18 грудня житомиряни зможуть побачити фотозону з цифрами 2022, а з 20 грудня буде встановлена фотозона з Космонавтом.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ялинка Новий рік Михайлівська  
Матеріали по темі